Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Inspiracje > Rossmann oszalał, wprowadził bardzo rzadkie i duże promocje. Zostało mało czasu
Kamil Świętek
Kamil Świętek 17.05.2023 15:54

Rossmann oszalał, wprowadził bardzo rzadkie i duże promocje. Zostało mało czasu

Szaleństwo w Rossmannie! Takich promocji jeszcze nie było!
Canva/Africa images

Nowe promocje w Rossmannie zaskakują niejednego zwolennika tej marki. Rabaty do -84%, przecenione zestawy (w zestawie taniej), a to wszystko od 16 do 31 maja. Tego jeszcze nie było. Wszelkie przecenione produkty znajdziecie w gazetce Rossmann, a my tymczasem przedstawimy Wam tę nietypową ofertę.

Promocje w Rossmannie – tego jeszcze nie było

Tylko od 16 do 31 maja 2023 roku możecie zaoszczędzić na zakupach w Rossmannie. Oferta dla klientów jest bardzo ciekawa. Nowa akcja promocyjna marki zakłada przeceny na niektóre produkty sięgające nawet -84%. Tego w drogerii Rossmann jeszcze nie było.

Majowa promocja przebiega pod hasłem: „Kup więcej, złapać mniej” – istne szaleństwo dla drogeryjnych łowców zakupów. Przykładowo płyn do płukania delikatnych Coccolino 1,45 l przy zakupie dwóch butelek będzie tańszy o 84% (na drugą sztukę). Promocje te dotyczą także żeli pod prysznic Adidas Men (-60% na drugą sztukę), antyperspirantu Nivea Men (-50% na drugą sztukę) czy karmę dla kota Sheba 4x85g (-44% na drugą sztukę).
 

Nakarm ogórki domowym specyfikiem. Ogromne plony będą co sezon Popsikaj po mrówkach. Wyniosą się z prędkością światła

Promocje w Rossmannie – innowacyjność, czy marketingowy trend?

Pozostaje pytanie, skąd pomysł Rossmanna na takie rozwiązanie? Czyżby ktoś z działu marketingu wzorował się na Biedronce czy Lidlu? Jakakolwiek nie była droga rozumowania, faktem jest, że promocje nie będą trwać wiecznie.

Sprawdźcie dostępność produktów na stronie Rossmanna przed wybraniem się do sklepu. Możliwe, że nie tylko Wy, ale i całe osiedle pomyślało o zrobieniu zapasów kosmetyków.
 

Kosmetyki.png
Canva/Emma Bauso, Pexels

Promocje w Rossmannie

Czyż to nie ciekawe, że akcja promocyjna wchodzi tuż po informacji o wycofaniu z obrotu pułku kwiatowego? Podobnież pyłek kwiatowy Zdrowe Pola przekraczał dopuszczalną ilość alkaloidów pirolizydynowych w partii. Rossmann alarmuje klientów, że jeśli posiadają ten produkt, powinni go niezwłocznie zwrócić w dowolnym oddziale Rossmanna ze względu na niebezpieczne substancje wewnątrz kosmetyku.

Na Rossmann po tej decyzji została wylana fala hejtu. Czy promocyjna akcja marketingowa złagodzi niezadowolenie klientów? Tego dowiemy się już niebawem. Tymczasem lecimy na zakupy!