Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Aktualności > Skończyłeś 60 lat? W Carrefourze zapłacisz mniej za zakupy spożywcze
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 27.11.2023 15:23

Skończyłeś 60 lat? W Carrefourze zapłacisz mniej za zakupy spożywcze

Carrefour
Marek BAZAK/East News

Carrefour wyszedł na przeciw potrzebom swoich klientów. Jeśli ukończyłeś 60 lat, masz prawo do skorzystania z rabatu. Sieć sklepów uruchomiła specjalny program dla seniorów, dzięki któremu naprawdę sporo zaoszczędzisz.

Załóż Kartę Seniora w Carrefour, skanuj ją przy kasie i zyskaj duże zniżki. W ciągu miesiąca możesz zebrać sporą sumę. Jak dokładnie działa nowa oferta sieci sklepów? Jakie warunki trzeba spełnić? 

W Carrefourze możesz sporo zaoszczędzić

W Biedronce i Lidlu od dawna już działają karty stałych klientów i bony, które można wykorzystać podczas zakupów. Carrefour poszedł o krok dalej i wyszedł na przeciw osobom powyżej 60. roku życia. Każdy, kto otrzyma Kartę Seniora, będzie uprawniony do dużych zniżek.

Carrefour ma także prostą w obsłudze i niezwykle czytelną aplikację. Wystarczy, że zaznaczymy rabat, który nas interesuje, zeskanujemy kod aplikacji przed wygenerowaniem rachunku, a będziemy mogli skorzystać z aktualnych promocji. 

Na czym polega zniżka dla osób po 60. roku życia w Carrefour? Jak otrzymać Kartę Seniora? Jak otrzymać rabaty na zakupy? O tym dowiecie się w dalszej części artykułu.

Carrefour.jpg
Michal Zebrowski/East News

W Carrefourze zapłacisz mniej

Warunki promocji są proste. W każdy wtorek i czwartek osoby po 60. roku życia mają prawo do zniżki na zakupy w wysokości 10%. Wystarczy, że zrobią zakupy za minimum 50 zł, a dostaną rabat.

Jak czytamy na stronie sklepu Carrefour:

- Wraz z rachunkiem otrzymasz e-Kupon rabatowy, który możesz wykorzystać podczas kolejnych zakupów.

Proste, prawda? Jedyne, co trzeba zrobić, to założyć Kartę Seniora i zeskanować ją przy kasie przed wydrukowaniem paragonu.

Jak otrzymać Kartę Seniora?

Kartę Seniora założysz błyskawicznie w każdym Carrefourze. Pamiętaj, żeby mieć z sobą dowód osobisty. Następnie wypełnisz formularz i karta jest aktywna. Co więcej, kartę możesz przenieść do aplikacji mobilnej, Mój Carrefour.

Dzięki temu wszystko będziesz mieć pod ręką. W aplikacji dowiesz się o aktualnych promocjach, aktywujesz kupon rabatowy i co najważniejsze, od razu zeskanujesz swój kod z Karty Seniora, która uprawnia Cię do kolejnych zniżek.

Carrefour.jpg
Marek BAZAK/East News

Zobacz także: