Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Aktualności > Lidl rozdaje nowe Playstation i iPhony. Wielka akcja kończy się w grudniu
Patrycja Grzebyk
Patrycja Grzebyk 24.11.2023 09:03

Lidl rozdaje nowe Playstation i iPhony. Wielka akcja kończy się w grudniu

Lidl
YouTube/Fakt

Lidl przygotował dla swoich klientów fantastyczny konkurs. Nagrody przewidziane w ramach konkursu to między innymi iPhone 14 od firmy Apple lub konsole do gier PlayStation 5. Jednak to nie wszystko.

Zasady konkursu są naprawdę proste. Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu, które przekraczają 99 zł. Co jeszcze można wygrać i jak wziąć udział w konkursie?

Co możemy wygrać w Lidlu?

W tym roku Lidl przygotował naprawdę wyjątkowy konkurs dla swoich klientów. Jest o co walczyć. Zasady są naprawdę proste, a do wygrania są fantastyczne sprzęty. Przede wszystkim wśród nagród znajdziemy iPhone 14.

Lidl pomyślał też o fanach gier i jedną z nagród jest konsola PlayStation 5. Do tego w losowaniu możemy zgarnąć projektor Samsung The Freestyle oraz lokówko-suszarkę Dyson, o której marzy nie jedna kobieta.

Ostatnią z przygotowanych przez Lildla nagród jest dobrze znany lidlomix. Konkurs trwa od 13 listopada do 23 grudnia. W finale wylosowane zostaną trzy osoby, które zgarną 20 tys. zł. Jak wziąć udział w konkursie?

lidl.jpg
gazetka Lidla, lidl.pl

Jak wziąć udział w konkursie?

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy pełnoletni klienci Lidla. Wystarczy po zakupach zachować paragon, a następnie wejść na stronę sklepu i zarejestrować paragon. Niektóre rachunki nie zostaną wzięte pod uwagę. Już tłumaczymy dlaczego.

Nie wszystkie produkty są brane pod uwagę w konkursie Lidla. Jeśli na rachunku znajduje się alkohol, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze lub produkty do początkowego żywienia dzieci, nie bierze on udziału w losowaniu.

Poza kwota na paragonie musi przekraczać 99 zł. Jak dokładnie wziąć udział w konkursie? Na stronie możemy zgłosić jedynie te rachunki, które zakupiliśmy sami. O czym jeszcze warto pamiętać?

thermomix
screen lidl.pl

Wygraj niezwykłe nagrody w konkursie Lidla

W celu zgłoszenia się do konkursu musimy na paragonie odszukać trzy elementy. Podajemy numer rachunku, datę zakupu oraz kwotę, jaką wydaliśmy. Dodatkowo podajemy mail, nasze imię i nazwisko oraz numer telefonu do kontaktu.

Każdego dnia odbywa się losowanie jednej z nagród w godzinach od 6:00 do 21:59. To oznacza, że codziennie wygrać może aż 16 osób.

paragon
gazetka Lidla, lidl.pl

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z kanału „Fakt” na platformie YouTube.

Zobacz także: