Tomasz Kammel
TRICOLORS/East News
Weronika Dadok - 29 Grudnia 2020

Tomasz Kammel pokazał luksusowe mieszkanie

Tomasz Kammel zdecydował się pokazać swoje mieszkanie. Okazuje się, że jest to bardzo luksusowy apartament urządzony w minimalistycznym stylu. Wnętrze robi wrażenie, prawie tak duże jak okna w salonie prezentera zajmujące całą ścianę.

Tomasz Kammel jest znanym polskim prezenterem telewizyjnym. Aktywnie prowadzi media społecznościowe, na których dzieli się między innymi filmami i fotografiami ze swojego mieszkania.

Tomasz Kammel opływa w luksusach, jego apartament zachwyca

O wnętrzach, w których mieszka Tomasz Kammel marzy wielu z nas. Podczas pandemii koronawirusa celebryta zamieszcza na swoim Instagramie sporo zdjęć i relacji z tego miejsca.

Prezenter może pochwalić się luksusami w jednym z warszawskich apartamentowców z widokiem na stolicę. Aranżacja wnętrza wygląda bardzo profesjonalnie, widać, że ten, kto je projektował, zna się na rzeczy.

Tomasz Kammel wyposażył swój apartament w designerskie dodatki, podkreślające nowoczesny charakter, dodając mu pazura i unikalnego klimatu.

Lokum wygląda na bardzo przestronne i jasne. Jak przystało na panujący w nim minimalizm, widzimy mało mebli.

Tomasz w wolnych chwilach relaksuje się na jasnoszarej kanapie lub skórzanym fotelu, wpatrując się w warszawski pejzaż lub oddając się kreatywnym czynnościom.

Meble są niesamowicie stylowe, największe wrażenie robi powalający widok z okna.

Tomasz Kammel i jego transparentne mieszkanie

Nie sposób nie zgodzić się z tym, że okna w mieszkaniu Tomasza Kammela są naprawdę imponujące, zajmują przecież powierzchnię co najmniej dwóch ścian. Czy jednak gwiazdor nie czuje się zbyt obserwowany?

Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Coś za coś - mając piękny i panoramiczny widok z okna, musimy zdawać sobie sprawę co się z tym łączy.

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News