Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Domy gwiazd > W głowie się nie mieści jak mieszka Ania Mucha. Na widok zdjęć można poczuć zazdrość
Adam Moskal
Adam Moskal 01.02.2023 17:25

W głowie się nie mieści jak mieszka Ania Mucha. Na widok zdjęć można poczuć zazdrość

Anna Mucha
TRICOLORS/East News

Anna Mucha jest niezwykle popularną aktorką, która na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów. Jako artystka może pochwalić się wyjątkowym wyczuciem stylu nie tylko w kwestii ubioru, ale także aranżacji swojego mieszkania. W swoich mediach społecznościowych często udostępnia prywatne zdjęcia - dzisiaj skupimy się na fotografiach wnętrz jej domu.

Gdzie mieszka Anna Mucha?

Wnikliwym obserwatorom świata show-biznesu często wydaje się, że celebryci mieszkają w ogromnych luksusowych willach. Nie każda gwiazda jest jednak taka sama. Anna Mucha wybrała klimatyczne mieszkanie w starej kamienicy.

Dom Anny Muchy to połączenie prostoty, elegancji i szyku. Nie brakuje tam też detali, które sprawiają, że wnętrza zyskują dużo uroku i przytulności.

Jak wygląda dom Anny Muchy?

Aktorka zaplanowała swoje mieszkanie tak, aby dominowały w nim czarno-białe barwy z domieszką delikatnych kwiatowych akcentów. To minimalizm, który zawsze dobrze wygląda.

Na jednym ze zdjęć uwagę przyciąga czarno-biała podłoga w kuchni, która koresponduje z szarymi szafkami, białym stolikiem i krzesłem w tym samym odcieniu. Czarny błyszczący blat tylko dodaje całości elegancji.

Drewniany parkiet w tzw. jodełkę, który widać na kilku fotografiach podkreśla ponadczasowy charakter kamienicy, w której mieszka Anna Mucha. Białe drzwi zdobione sztukaterią ciekawie kontrastują z minimalistycznymi czarnymi meblami.

Łazienka Muchy przywodzi na myśl klimat Paryża. Ściany wykończone są białymi kafelkami zestawionymi ze złotą armaturą. Sypialnia to znowu biel, elementy czerni i drewno na ścianie za łóżkiem, które ociepla i dodaje kameralności.

Elegancko i szykownie

W przedpokoju można zobaczyć stylowe schody, które prowadzą na drugie piętro jej apartamentu. Przed schodami znajduje się rzeźba czarnego psa.

Dużo robią także typowe dla kamienic wysokie okna, które wprowadzają do pomieszczeń ogromną ilość światła. Aktorka uwielbia roślinne motywy, dlatego można znaleźć je w każdym pomieszczeniu.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i ogródek: