Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Inspiracje > Wielki konkurent Pepco wchodzi z impetem do Polski. Polacy będą wniebowzięci
Adam Moskal
Adam Moskal 24.03.2023 10:44

Wielki konkurent Pepco wchodzi z impetem do Polski. Polacy będą wniebowzięci

Logo pepco
wikipedia.pl/CC BY-SA 4.0, Kamil Kulawik

W 2023 roku do Polski wkroczy sieć sklepów, która z marszu stanie się wielkim konkurentem sieci sklepów Pepco. Będzie w niej można kupić buty, ubrania, artykuły do domu, słodycze, artykuły dla dzieci i wiele innych. Wiemy kiedy zostanie otwarty.

Nowy sklep z rzeczami do domu

Niemiecka sieć sklepów Woolworth będzie specjalizować się głównie w produktach do domu, takich jak artykuły dekoracyjne, tekstylia, papiernicze, garnki do gotowania, sztućce, talerze, a także słodycze czy akcesoria dla zwierząt. Jak widać, wybór będzie naprawdę szeroki. 

 

Przekrój na pół i przetrzyj kuchenne szafki. Tłuszcz zniknie, będą lśnić jak nowe

Kiedy sieć Woolworth zostanie otwarta?

Niestety właściciele sieci sklepów Woolworth nie podali jeszcze dokładnej daty, kiedy to mają zamiar otworzyć swój pierwszy sklep w Polsce. Wiemy jednak, gdzie ma znajdować się jego pierwsza lokalizacja - ma to być warszawski Fort Wola. 

Jak powiedział prezes Woolworth Polska Maciej Ćwikła w rozmowie z portalem propertynews.pl, od maja bieżącego roku do kwietnia 2024 roku, sieć planuje otworzyć od 15 do 25 placówek w całej Polsce. Poza Warszawą sklepy mają zadebiutować między innymi w Krakowie, Katowicach, Zielonej Górze, Poznaniu czy Łodzi. 

Woolworth Timon Reinhard.png
unsplash

Woolworth szuka pracowników w Polsce

Na portalach oferujących ogłoszenia o pracę można znaleźć wiele ofert właśnie od sieci Woolworth. Firma poszukuje kierownika do warszawskiego sklepu, a także ludzi na takie stanowiska jak księgowi, pracownicy sklepu, pracownik działu obsługi IT czy kierownicy ds. ekspansji. 

Obecnie firma Woolworth w samych Niemczech posiada ponad 500 sklepów mieszczących się w centrach handlowych, sklepach specjalistycznych czy domach towarowych. 

Tagi: agd