DomekIOgrodek.pl
Dom Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

TRICOLORS/East News

Wnętrza domu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej robią ogromne wrażenie

2 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Przeważnie gwiazdy niechętnie pokazują swoje domy w mediach społecznościowych, chcąc zachować większą prywatność. Nie da się jednak ukryć, że regularne wrzucane na Instagram fotki nierzadko uchylają rąbka tajemnicy. Baczni obserwatorzy Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej niejednokrotnie otrzymali szansę, by przekonać się, jak mieszka.

Jak wygląda dom, w którym przez lata mieszkali Małgorzata Ostrowska-Królikowska z mężem Pawłem Królikowskim oraz dziećmi? Jak sami wielokrotnie podkreślali, jest to ich miejsce na ziemi, gdzie czują spokój i spełnienie.

Jak mieszka Małgorzata Ostrowska-Królikowska?

Aktorka stara się skrupulatnie prowadzić swój profil na Instagramie, dzieląc się najciekawszymi wzmiankami z życia. Większość fotografii, które publikuje, wykonuje w swoim ukochanym domu.

Dzięki temu możemy przekonać się, że Królikowska mieszka w przepięknych wnętrzach. Razem z ukochanym mężem, którego niestety straciła przeszło rok temu, postawili na ciszę i spokój, osiedlając się z dala od miasta i panującego w nim pędu.

Uroczy domek na uboczu, otoczony zielenią ze sporych rozmiarów ogrodem pełnym kwiatów i drzew. Aktorka chętnie spędza tam czas samotnie, ale i z najbliższymi. Trudno jednak zaprzeczyć, że największe wrażenie robi dopiero wnętrze domu.

Jasne i przestronne pomieszczenie, drewniana podłoga oraz meble, rośliny i obrazy. Do tego duży drewniany stół, przy którym może zasiąść cała rodzina. Jest również specjalna witryna, w której aktorka trzyma zastawę stołową, a także oryginalny żyrandol, jak z pałacu.

Duże okna dodatkowo rozjaśniają wnętrza. Królikowscy nie zapomnieli również o biblioteczce, gdzie zmieścili całkiem pokaźną kolekcję książek. Już na pierwszy rzut oka widać duszę tego miejsca i ciepło domowego ogniska.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z pewnością marzyła, by spędzić tam długie lata z ukochanym Pawłem.


Źródło: Instagram

Weronika WasiakAutor

Wydawca Domekiogrodek.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@domekiogrodek.pl

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Jak mieszka Marzena Rogalska? Wnętrza są imponujące

Czytaj więcej >
justyna-steczkowska

Domy gwiazd

Jak mieszka Justyna Steczkowska? Widok wnętrz robi wrażenie

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Wiemy, gdzie mieszka Donald Tusk. Można się zdziwić

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Poznajesz ten dom? Należał do polskiego polityka

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Gdzie teraz mieszka Przemek Kossakowski?

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Dom Agnieszki Woźniak-Starak

Czytaj więcej >