DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > Z willi Rutkowskiego wycieka bogactwo. Mieszka, jak król
Kamil Świętek
Kamil Świętek 06.09.2023 09:31

Z willi Rutkowskiego wycieka bogactwo. Mieszka, jak król

Dom Krzysztofa Rutkowskiego
Zdjęcie pochodzi z Instagrama użytkownika majaplich

Krzysztof Rutkowski to postać na polskiej scenie medialnej, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Słynny detektyw poza rozwiązywaniem najbardziej zagmatwanych kryminalnych zagadek i prowadzenia własnej agencji detektywistycznej wiedzie spokojne życie rodzinne.

To z pewnością zaliczane może być do udanych. Wraz z żoną Mają, Krzysztof Rutkowski tworzy zgodne małżeństwo, którego owocem jest ich kilkuletni syn. Rodzina Rutkowskich z pewnością nie może narzekać na brak komfortu życia. Zobaczcie, jak prezentuje się Dom Krzysztofa Rutkowskiego.

Dom Krzysztofa Rutkowskiego w pełnej krasie

Związek Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich rozpoczął się w wiele lat temu. Chociaż oficjalnie para jest małżeństwem od 2019 roku, są oni związani od wielu, wielu lat. Ich syn przeszedł na świat w 2012 roku i tylko zacieśnił więzy pomiędzy partnerami.

Co ciekawe żona Krzysztofa Rutkowskiego w pełni podziela jego pasję, która jednocześnie jest jego pracą. W 2015 roku sama pochwaliła się otrzymaniem licencji detektywa. Bardziej od stylu życia państwa Rutkowskich zaskakuje jednak ich dom.

Jak prezentuje się dom Krzysztofa Rutkowskiego? Przede wszystkim szokuje on luksusem. Śmiało można stwierdzić, że państwo Rutkowscy żyją jak królowie. Jak sami podkreślają, ich dom to najlepsze miejsce na świecie.

Dom Krzysztofa Rutkowskiego w opinii właścicieli

Jak dom Krzysztofa Rutkowskiego ocenia sam jego właściciel? Nie zaskakuje fakt, że robi to w samych superlatywach:

– Domu szukałem przez pół roku. Widziałem ich wiele. Większość z nich była w fatalnym otoczeniu. Ten jest wyjątkowy. Nie chciałbym mieszkać w innym miejscu. Lubię budować i projektować. Sprawia mi to ogromną satysfakcję – podkreśla Krzysztof Rutkowski w wywiadzie dla TVN.

Luksusowy dom Krzysztofa Rutkowskiego mieści się pod Łodzią i w większości został zaprojektowany przez właścicieli. Nie chodzi tutaj jedynie o wystrój wnętrza. Państwo Rutkowscy zajęli się nawet projektowaniem oryginalnych mebli, a to wszystko po to, aby ich dom był jak najbardziej rodzinny i przytulny.

Dom Krzysztofa Rutkowskiego i wykończenie wnętrza

Dom Krzysztofa Rutkowskiego został wykończony niezwykle nowocześnie. Już od bramy szokuje nas piękny ogród, starannie ułożona kostka brukowa i luksusowe samochody na podjeździe. Wnętrze domu w pełni koresponduje z pierwszym wrażeniem budynku.

Zostało ono wykończone maksymalnie nowocześnie. W domu Krzysztofa Rutkowskiego znajdziemy nowoczesną kuchnię, przestronny salon, czy stylowo urządzoną łazienkę w stylu glamour. Zobaczcie tylko na przebitki z wnętrza jego domu. W takich warunkach aż miło odpoczywać.

Polecane