Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Inspiracje > Zamieszkał w kontenerze na śmieci. Wnętrze nie mieści się w głowie
Aneta Wyszyńska
Aneta Wyszyńska 25.03.2023 13:24

Zamieszkał w kontenerze na śmieci. Wnętrze nie mieści się w głowie

Domek z kontenera na śmieci
Instagram/theskiphouse

Ludzie szukają coraz to ciekawszych sposobów na stworzenie swojego miejsca zamieszkania. Jeden z mieszkańców Wielkiej Brytanii, Harrison Marshall postanowił wykorzystać do tego kontener śmietnikowy. Jego dom wzbudza zainteresowanie wielu Internatów, zwłaszcza że mężczyzna pracuje jako architekt i artysta. Jak widać, takie osoby faktycznie mogą być nie z tego świata.

Dom z kontenera na śmieci wzbudza zachwyt

Harrison Marshall, mieszkaniec Wielkiej Brytanii postanowił sprawy swojego zamieszkania rozwiązać w dość niekonwencjonalny sposób. Jako architekt artysta wykorzystał swój artystyczny zmysł i dryg architekta, aby stworzyć dom z kontenera na śmieci!

Koszt takiej inwestycji wyniósł mężczyznę 4 tysiące funtów, na polski złoty jest to jakieś 21 tysięcy złotych. Cały projekt jest w pełni jego pomysłem — zaprojektował i zbudował dom całkiem sam.

Czy mając taki dom, Harrison musi uiszczać za niego opłaty? Oczywiście, że tak, te wynoszą około 50 funtów miesięcznie.

Zobaczmy teraz, jak wygląda w środku.

Wielki konkurent Pepco wchodzi z impetem do Polski. Polacy będą wniebowzięci

Co umieścił w środku?

Co znajdziemy w środku domostwa Harissa? Funkcjonalną kuchnię, w której mężczyzna może przygotować posiłki. Kiedy tylko chce i jak chce. Nie dostrzeżemy jednak typowej kuchenki, a płytę grzewczą. Dzięki temu zaoszczędził miejsce, dające większe pole do popisu podczas kulinarnych rewolucji.

Nie zabrakło także szafek do przechowywania kuchennych przyborów, w tym naczyń. Zlew również znalazł swoje miejsce w tym skromnym domostwie.

Mężczyzna nie zapomniał o pełnowymiarowym łóżku, jakie mieści się w środku bez problemu. Miejsce na ubrania również się znajdzie, chociaż niektóre z nich zostały pochowane w torbach zawieszonych na drabince, która prowadzi do sypialni.

Nietuzinkowy dom z kontenera na śmieci

Na próżno jednak szukać w niej łazienki. Na tę nie było miejsca, ale kto wie, może mężczyzna wpadnie na pomysł, aby w przyszłości, taką posiadać. Może dobuduje kolejny segment domu z jeszcze jednego kontenera na śmieci?

Zatem, gdzie zażywa kąpieli? W pracy albo na siłowni, na którą uczęszcza regularnie. Twarz oraz zęby, jak opowiada, daje radę umyć w swojej niewielkiej kuchni, nad zlewem. W kwestii toalety — takową wynajmuje jeśli przebywa w domu.

Musimy przyznać, że sposób wykorzystania kontenera na śmieci, na stworzenie domu jest naprawdę twórczym pomysłem!

Tagi: Dom