Zbigniew Zamachowski
youtube.com/ przeAmbitniPL
Marta Idzikowska - 22 Marca 2021

Zbigniew Zamachowski wyprowadził się i zostawił żonie mieszkanie?

Jak od kilku dni donoszą tabloidy, Zbigniew Zamachowski i jego żona Monika prawdopodobnie rozstali się. Dziennikarze przyłapali aktora, gdy wynosił z mieszkania regał, obraz i inne rzeczy w kartonach. Prezenterka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie nieruchomości z wymownym wpisem.

Monika i Zbigniew Zamachowscy są małżeństwem od 2014 roku. Zamieszkali w 60-metrowym eleganckim mieszkaniu na Żoliborzu, gdzie wiedli wspólne życie.

Niestety, jak donoszą tabloidy, ostatnio doszło do kryzysu w ich związku. Aktor został przyłapany podczas wynoszenia z domu obrazu, regału i innych elementów wyposażenia.

Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z mieszkania? Żona umieściła wymowny wpis

Oprócz wiele mówiących fotografii swoje trzy grosze do wiadomości o rozstaniu dołożyła sama Monika Zamachowska. Na Instagramie zamieściła wymowny wpis, w którym skomentowała swój wieczór bez męża - mieszkanie na zdjęciu jest całkiem puste.

- To bezcenne uczucie, gdy nie musisz wychodzić z domu, żeby mieć miły wieczór... - napisała prezenterka. Dołączyła również hasztagi, takie jak „z ludźmi, których kocham” czy „nie chcę niczego więcej”.

Jeden niezawodny trik na wyczyszczenie okapuJeden niezawodny trik na wyczyszczenie okapuCzytaj dalej

Jak widać, kobieta będzie teraz mieszkała sama w 60-metrowym, eleganckim lokum na Żoliborzu. Zbigniew Zamachowski zabrał ze sobą jedynie kilka ulubionych elementów wyposażenia.

Fani kobiety wyrazili zarówno dużo słów wsparcia w tak trudnej sytuacji, jak i nie omieszkali pochwalił wystroju wnętrz - salon rzeczywiście prezentuje się imponująco.

- Ale klimat... Jejku, jak ja się odnajduje na tej kanapie w tym otoczeniu - zachwyciła się jedna z komentujących.

Zbigniew Zamachowski zostawił żonie mieszkanie. Gdzie teraz zamieszka?

Jak możemy przeczytać na łamach portalu se.pl, nieruchomość jest warta około 750 tysięcy złotych. Znajduje się w przedwojennej kamienicy, co świadczy o jej dużej atrakcyjności na rynku mieszkaniowym.

Aktor natomiast miał przeprowadzić się do kawalerki, której wartość (według se.pl) wynosi mniej więcej 300 tysięcy złotych.

Źródło: se.pl

Zdjęcie tytułowe pochodzi z kanału na Youtube przeAmbitniPL, gdzie możecie zobaczyć wywiad z Moniką i Zbigniewem Zamachowskimi.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News