DomekIOgrodek.pl
Alicja Bachleda-Curuś

instagram.com/alicjabc

Alicja Bachleda-Curuś i niesamowity pomysł w ogrodzie

16 Lutego 2021

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Alicja Bachleda-Curuś od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Jest właścicielką imponującego domu i ogrodu, w którym wprowadziła bardzo pomysłowe rozwiązanie! Otóż aktorka postawiła na działce wielki ekran kinowy, dzięki któremu wiecz

Alicja Bachleda-Curuś to polska aktorka, która zasłynęła dzięki takim produkcjom jak „Pan Tadeusz” czy „Handel”. Gwiazda zagrała także w kilku zagranicznych filmach, które przyniosły jej sławę poza granicami kraju.

Kobieta na co dzień mieszka w Los Angeles z synkiem Henrym. Jest właścicielką imponującego domu i ogrodu, który postanowiła zaprezentować swoim fanom na Instagramie. Jej pomysłowość może zaskakiwać!

Alicja Bachleda-Curuś i kino w ogrodzie

Jak można się domyślić, gwiazda jest wielką fanką kinematografii i kiedy tylko może, z wielką chęcią oddaje się swojej pasji. Jednak wycieczki do kina, szczególnie w okresie pandemii, są utrudnione, dlatego aktorka postanowiła na własną rękę zorganizować profesjonalne seanse filmowe.

Alicja Bachleda-Curuś dzięki temu, że jej ogród jest bardzo przestronny, znalazła miejsce na... wielki ekran kinowy! Wygląda to doprawdy imponująco, szczególnie jeśli zwrócimy uwagę na oszałamiający widok, który roztacza się wokół.

Gwiazda stworzyła niezwykle komfortową przestrzeń do oglądania filmów. Naprzeciwko ekranu znajduje się wygodna leżanka, z której można podziwiać produkcje na świeżym powietrzu.

Sprzymierzeńcem takiego rozwiązania jest zdecydowanie klimat panujący w Los Angeles - jest tam bardzo ciepło, a deszcz nie jest częstym gościem, więc można pozwolić sobie na takie luksusy. W Polsce, zważając na dość kapryśną pogodę, ekran kinowy raczej by się nie sprawdził - no chyba, że posiadamy altankę lub daszek, pod którym możemy go zawiesić.

Fani zachwyceni pomysłowością Alicji Bachledy-Curuś

Zwykle takie seanse filmowe odbywają się w okolicy na zasadach kina samochodowego. Jednak gwiazda świetnie poradziła sobie sama, co zainspirowało jej fanów i wzbudziła ich zachwyt.

- Ależ piękny widok w tle - komplementuje jedna z fanek.

- Cudownie... Film w ogrodzie w ciepłą letnią noc - rozmarzyła się inna użytkowniczka Instagrama.

Zobaczcie piękne zdjęcie poniżej.

Źródło: instagram.com/alicjabc

Zdjęcie tytułowe jest screenem z Instagrama Alicji Bachledy-Curuś, instagram.com/alicjabc, gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć z jej ogrodu.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

  • Gdy wrzucisz kilka tabletek aspiryny do prania, stanie się coś niezwykłego

  • Dziki zdewastowały ogródek

  • Zarabia 11 tysięcy, dostała mieszkanie komunalne

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >