DomekIOgrodek.pl
Andrzej Piaseczny

TRICOLORS/East News

Andrzej Piaseczny pokazał mieszkanie i ogromną klasę.

15 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Andrzej Piaseczny od jakiegoś czasu jest właścicielem nowego mieszkania! Nieruchomość znajduje się w Warszawie, a jego wnętrza zostały zaprojektowane przez znakomitą projektantkę wnętrz, Magdalenę Miśkiewicz. Wystrój apartamentu was zachwyci!

Andrzej Piaseczny to niezwykle popularny w Polsce piosenkarz, który zasłynął dzięki takim utworom jak „Prawie do nieba” czy „Chodź, przytul, przebacz”. Jest również jurorem w programie TVP „The Voice of Poland”. 

Mężczyzna nie ukrywa swojego zamiłowania do pięknych wnętrz, uwielbia również pracę w ogrodzie - ma nawet własny ogródek warzywny, który hoduje z zamiłowaniem (pisaliśmy o tym tutaj). Ostatnio podzielił się z fanami zdjęciami ze swojego nowego mieszkania!

Andrzej Piaseczny ma nowe mieszkanie w świetnej lokalizacji

Piosenkarz ma już dom, który znajduje się w Górach Świętokrzyskich. Jak sam nieraz podkreślał, jest on jego oazą, w której spędza większość czasu i relaksuje się z dala od zgiełku miasta. Jakiś czas temu postanowił również zainwestować w mieszkanie w Warszawie.

Andrzej Piaseczny zdecydował się na nieruchomość w Warszawie, a dokładniej w kompleksie znajdującym się w Browarach Warszawskich, czyli „Apartamentach przy Warzelni”.

Mimo że gwiazdor nie lubi ruszać się ze swojego domu pod Kielcami, w mieszkanie postanowił zainwestować sporo pieniędzy i zaangażowania. W zaaranżowaniu pięknego wystroju w apartamencie pomogła mu znakomita projektantka wnętrz, Magdalena Miśkiewicz.

Andrzej Piaseczny i wnętrza jego mieszkania - co za luksus

Mieszkanie charakteryzuje się niezwykłą klasą i elegancją - dominuje w nim drewno i bardzo charakterystyczna tapeta w romby zdobiąca ściany salonu i kuchni.

Zdecydowaną królową pokoju dziennego jest ponadczasowa, welurowa sofa, która została wykonana na zamówienie. W mieszkaniu znajdują się również inne interesujące meble - głównie antyki, które zostały znalezione na targu staroci lub pochodzą z domu rodzinnego piosenkarza.

Andrzej Piaseczny uwielbia książki, dzięki którym wnętrze pomimo swojej elegancji jest też bardzo przytulne. Ponadto barwy zastosowane we wnętrzu są bardzo wyciszające - morski kolor w zestawieniu z drewnianymi elementami pomaga się zrelaksować i zapomnieć o całym świecie.

Nie brakuje elementów retro. Łazienka wyłożona jest płytkami specjalnie produkowanymi przez polską manufakturę, która wytwarza produkty właśnie w tym stylu. Nad umywalką znajduje się przepiękne lustro w bursztynowej ramie.

Źródło: pomponik.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >