Andrzej Piaseczny
TRICOLORS/East News
Marta Idzikowska - 15 Stycznia 2021

Andrzej Piaseczny pokazał mieszkanie i ogromną klasę.

Andrzej Piaseczny od jakiegoś czasu jest właścicielem nowego mieszkania! Nieruchomość znajduje się w Warszawie, a jego wnętrza zostały zaprojektowane przez znakomitą projektantkę wnętrz, Magdalenę Miśkiewicz. Wystrój apartamentu was zachwyci!

Andrzej Piaseczny to niezwykle popularny w Polsce piosenkarz, który zasłynął dzięki takim utworom jak „Prawie do nieba” czy „Chodź, przytul, przebacz”. Jest również jurorem w programie TVP „The Voice of Poland”.

Mężczyzna nie ukrywa swojego zamiłowania do pięknych wnętrz, uwielbia również pracę w ogrodzie - ma nawet własny ogródek warzywny, który hoduje z zamiłowaniem (pisaliśmy o tym tutaj). Ostatnio podzielił się z fanami zdjęciami ze swojego nowego mieszkania!

Andrzej Piaseczny ma nowe mieszkanie w świetnej lokalizacji

Piosenkarz ma już dom, który znajduje się w Górach Świętokrzyskich. Jak sam nieraz podkreślał, jest on jego oazą, w której spędza większość czasu i relaksuje się z dala od zgiełku miasta. Jakiś czas temu postanowił również zainwestować w mieszkanie w Warszawie.

Andrzej Piaseczny zdecydował się na nieruchomość w Warszawie, a dokładniej w kompleksie znajdującym się w Browarach Warszawskich, czyli „Apartamentach przy Warzelni”.

Kwiat, który ma 100 milionów lat. Niebywałe odkrycie, pamiętają go jeszcze dinozauryKwiat, który ma 100 milionów lat. Niebywałe odkrycie, pamiętają go jeszcze dinozauryCzytaj dalej

Mimo że gwiazdor nie lubi ruszać się ze swojego domu pod Kielcami, w mieszkanie postanowił zainwestować sporo pieniędzy i zaangażowania. W zaaranżowaniu pięknego wystroju w apartamencie pomogła mu znakomita projektantka wnętrz, Magdalena Miśkiewicz.

Andrzej Piaseczny i wnętrza jego mieszkania - co za luksus

Mieszkanie charakteryzuje się niezwykłą klasą i elegancją - dominuje w nim drewno i bardzo charakterystyczna tapeta w romby zdobiąca ściany salonu i kuchni.

Zdecydowaną królową pokoju dziennego jest ponadczasowa, welurowa sofa, która została wykonana na zamówienie. W mieszkaniu znajdują się również inne interesujące meble - głównie antyki, które zostały znalezione na targu staroci lub pochodzą z domu rodzinnego piosenkarza.

Andrzej Piaseczny uwielbia książki, dzięki którym wnętrze pomimo swojej elegancji jest też bardzo przytulne. Ponadto barwy zastosowane we wnętrzu są bardzo wyciszające - morski kolor w zestawieniu z drewnianymi elementami pomaga się zrelaksować i zapomnieć o całym świecie.

Nie brakuje elementów retro. Łazienka wyłożona jest płytkami specjalnie produkowanymi przez polską manufakturę, która wytwarza produkty właśnie w tym stylu. Nad umywalką znajduje się przepiękne lustro w bursztynowej ramie.

Źródło: pomponik.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News