Andrzej Piaseczny w ogrodzie
instagram.com/andrzejpiaseczny_official
Marta Idzikowska - 2 Stycznia 2021

Andrzej Piaseczny pokazał działkę. Ma ogród warzywny

Andrzej Piaseczny to piosenkarz, który swoim pięknym głosem i wpadającymi w ucho przebojami zdobył serca Polek i Polaków. Mało kto wie, że pasją mężczyzny jest również... ogrodnictwo! Jak się okazuje, gwiazdor na swojej działce hoduje samodzielnie zasadzone owoce i warzywa. Fani są zachwyceni i proszą Piaska o rady dotyczące ich własnych grządek.

Andrzej Piaseczny to popularny w Polsce piosenkarz, który zasłynął hitami takimi jak „Śniadanie do łóżka” czy „Prawie do nieba”. Grał również w serialu „Złotopolscy” i jurorował w programie TVP Voice of Poland.

Artysta często pokazuje na Instagramie swoje życie prywatne, w tym wnętrza swojego domu. Od jakiegoś czasu możemy obserwować również postępy, jakie mężczyzna czyni w swoim ogródku!

Ogród warzywny Andrzeja Piasecznego - można być pod wrażeniem

Andrzej Piaseczny w kwestii swojej działki ma się czym pochwalić. Jak na zabieganego piosenkarza jego grządki wyglądają wyjątkowo imponująco!

W ogrodzie królują przede wszystkim warzywa. Wśród darów ziemi możemy zauważyć kapustę, marchewki, cebulę, buraki, pory i wiele innych. Okazuje się również, że gwiazdor hoduje drzewka owocowe! Na jednym ze zdjęć zaprezentował, jak zrywa świeże jabłka, a następnie robi z nich ocet i przepyszne wypieki.

Niebezpieczeństwo w twoim domu i mieszkaniu, gdy nadchodzą mrozy lepiej uważać. Bardzo ważne faktyNiebezpieczeństwo w twoim domu i mieszkaniu, gdy nadchodzą mrozy lepiej uważać. Bardzo ważne faktyCzytaj dalej

Andrzej Piaseczny nie kryje dumy ze swojego zielonego zakątka pełnego uprawianych ekologicznie warzyw.

- Przechwałek ciąg dalszy. Jak na piosenkarza całkiem nieźle, co? I wszystko eko - napisał pod postem z dokumentacją swoich ogrodniczych dokonań.

Fani zachwyceni działką Andrzeja Piasecznego. Proszą o ogrodnicze porady

Obserwatorzy piosenkarza docenili jego pracę włożoną w ogród. Wielu dzieli się własnymi doświadczeniami związanymi z uprawianiem grządek, a nawet... proszą gwiazdora o porady dotyczące hodowli warzyw i owoców!

- Mam takie pytanie, czy też Pan zaobserwował w swoim warzywie takie wielkie bezmuszlowe ślimaki? U mnie tego mnóstwo, plaga jakaś, fasolkę gryza i cebulę... - dopytuje Andrzeja Piasecznego jedna z fanek.

- Ale kapucha! Piękny warzywniak. Jest się czym pochwalić i z czego cieszyć - dodaje inny internauta.

Jak wam się podoba ogród Andrzeja Piasecznego?

Źródło: instagram.com/andrzejpiaseczny_official

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News