DomekIOgrodek.pl
Andrzej Piaseczny

Uwaga! TVN

Andrzej Piaseczny wrócił do domu w górach. Swojska posiadłość

26 Marca 2021

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

O Andrzeju Piasecznym było ostatnio głośno ze względu na zakażenie koronawirusem, przez które w ciężkim stanie wylądował w szpitalu. Teraz piosenkarz wrócił do swojego domu położonego w Górach Świętokrzyskich, aby odpocząć po ciężkich

Andrzej Piaseczny przechodził ostatnio ciężki okres. Wstawił nawet na swojego Instagrama nagranie, które pokazywało jego ciężki stan - mężczyzna z trudnością łapał powietrze.

Na szczęście, jak wynika z ostatniego zdjęcia, które wstawił na swoje media społecznościowe, teraz czuje się już lepiej. „Czasem coś w drodze naszego życia zupełnie niespodziewanie zmienia perspektywę. Poranna herbata po powrocie do domu smakuje inaczej...” - napisał pod fotografią z filiżanką gorącego napoju.

Andrzej Piaseczny i jego dom w Górach Świętokrzyskich

Piosenkarz jest właścicielem mieszkania w Warszawie, w którym przebywa, gdy ma w stolicy ważne nagrania, koncerty, czy sprawy do załatwienia. Jednak jego prawdziwą ostoją jest dom z dala od miasta.

Posiadłość znajduje się w Górach Świętokrzyskich, niedaleko Kielc. Na zdjęciach z lotu ptaka można zauważyć nie tylko dużych rozmiarów budynek, ale i ogromny ogród!

Dom ma dwie kondygnacje i nawiązuje do klasycznej zabudowy. Imponujący dach pokryty jest czerwoną dachówką, widoczny jest również taras, z którego Andrzej Piaseczny może rozkoszować się wspaniałym widokiem na przyrodę.

W środku dominują drewno, meble stylizowane na antyki, brązy i beże. Piosenkarz prowadzi gospodarstwo wspólnie z ukochaną mamą, która na pewno pomaga mu w odpowiednim urządzeniu gustownych wnętrz.

Andrzej Piaseczny ma wspaniały ogród. Sadzi w nim warzywa

Oprócz muzyki Andrzej Piaseczny pasjonuje się także... ogrodnictwem! Artysta dzięki ogromnemu ogrodowi może bez przeszkód realizować swoje hobby.

Mężczyzna założył ogródek warzywny, o który pieczołowicie dba. Sadzi w nim sałatę, kapustę, marchewki, pora, cukinię, bakłażana, paprykę i wiele innych darów ziemi

Posiada także drzewa owocowe - dzięki jabłonkom może przyrządzić ocet jabłkowy, który następnie stosuje do zdrowych dań. Jak wspominał w jednym z postów, ekologiczna uprawa jest dla niego bardzo ważna.

Źródło: uwaga.tvn.pl

Zdjęcie tytułowe jest screenem z programu Uwaga! TVN, gdzie możecie zobaczyć cały materiał o domu Andrzeja Piasecznego.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

  • Genialny trik ze skórką od banana. Cudownie działanie na rośliny

  • „Nasz nowy dom”: Takiego grzyba na ścianie Katarzyna Dowbor jeszcze nie widziała

  • Jak pozbyć się zapachu papierosów z domu? Zaskakujące rozwiązanie

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >