DomekIOgrodek.pl
Anna Czartoryska-Niemczycka

instagram.com/annaczartoryska_niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała ogród i rośliny

27 Lutego 2021

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Anna Czartoryska-Niemczycka na Instagramie często pokazuje swój dom, dzieci i codzienne życie. Jednak szczególną uwagę przykuwa jej... ogród i rośliny! Na zdjęciach możemy podziwiać urodziwy zielony zakątek oraz pięknie rosnące kwiaty

Anna Czartoryska-Niemczycka to polska aktorka i piosenkarka, która znana jest między innymi z takich produkcji, jak „Dom nad rozlewiskiem” i „Szpilki na Giewoncie”.

Kobieta chętnie pokazuje na Instagramie swoje życie prywatne, dom oraz rodzinę. Ostatnio podzieliła się z fanami zdjęciami swojego ogrodu oraz roślin doniczkowych.

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała piękny ogród

Widać, że gwiazda darzy miłością zieleń i rośliny. Na bardzo wielu fotografiach pokazuje się na tle drzew i kwiatów - natura zdecydowanie jest miejscem, gdzie lubi przebywać!

Aktorka jakiś czas temu udostępniła zdjęcie swojego drewnianego tarasu, który zachwyca klasyczną i szlachetną konstrukcją. Na stopniach schodów stoją liczne doniczki z pięknymi kwiatami. Widoczny jest również płot obrośnięty hederą - wygląda to bardzo naturalnie.

Ogród jest bardzo swojski i naturalistyczny - można powiedzieć, że nawet lekko dziki!. Widoczne są rosnące pod płotem różnorodne rośliny, a w jednym miejscu stoi nawet krasnal ogrodowy.

Anna Czartoryska-Niemczycka i jej imponujące rośliny doniczkowe

Gwiazda udostępniła fotografię, na której widać jej sporą kolekcję roślin doniczkowych. Jak sama przyznaje, nigdy nie miała ręki do zieleni (kiedyś nawet wysuszyła kaktus), jednak od dłuższego czasu coraz bardziej przekonuje się do opieki nad kwiatami.

 - Podlewam, doglądam, przesadzam, czasem leczę, czekam, zachwycam się nowym pędem. Angażuję się emocjonalnie. Zaczynam wierzyć, że tym razem się uda. Może będzie jeszcze ze mnie ogrodniczka? - pisze Anna Czartoryska-Niemczycka.

Przyznaje też, że „zakochuje się” w zielonych pędach i młodych listkach, co sprawia, że sprowadza coraz więcej doniczek, w których sadzi swoich podopiecznych. 

- Ogrodniczką nie musisz być, ale świat jest piękniejszy kiedy wokoło jest zielono i gdy do tego dodajemy swoją cegiełkę. Brakuje ci w tej startującej kolekcji drzewka szczęścia, chętnie się z tobą podzielę, bo ciągle mnożę i rozdaje z radością - skomentowała jedna z fanek.

Źródło: instagram.com/annaczartoryska_niemczycka

Zdjęcie tytułowe pochodzi z profilu Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej, instagram.com/annaczartoryska_niemczycka, gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć aktorki i jej ogrodu.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

  • Zatyczka od oleju ma bardzo przydatną funkcję

  • Właściwości „języków teściowej”

  • Płacili kilka tysięcy za ogrzanie mieszkania, znamy przyczynę

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >