DomekIOgrodek.pl
Anna Starmach

instagram.com/ania_starmach

Anna Starmach pokazała, jak wygląda jej kuchnia

4 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Pewnie wielu miłośników kulinariów zastanawia się, jak wyglądają kuchnie najsłynniejszych kucharzy. Czy są przestronne, jakie sprzęty zawierają, a może na środku stoi ogromna wyspa kuchenna? Na te pytania możemy znaleźć odpowiedzi, przegląda

Anna Starmach to prawdziwy autorytet w kwestii gotowania. Doświadczenie zdobywała w najlepszych restauracjach, m.in. we francuskiej Lameloise, która posiada trzy gwiazdki Michelin (bardzo prestiżowe wyróżnienie).

Szerszej publiczności mogła zaprezentować się jako jurorka programów MasterChef i MasterChef Junior. Tam też udało się jej zdobyć ogromną popularność i sympatię widzów - gwiazda wykazywała się prawdziwym profesjonalizmem i łagodnością w stosunku do uczestników, czym zdobyła serca Polek i Polaków.

Prywatnie Anna Starmach jest zamężna z Piotrem Kuskiem, z którym ma córeczkę Jagnę. Ostatnio gwiazda ogłosiła niezwykle radosną nowinę - spodziewają się z mężem kolejnego dzidziusia!

Życie celebrytki wzbudza duże zainteresowanie internautów, szczególnie w kwestii jednego pomieszczenia - jej kuchni! Chyba każdy jest ciekawy, jak wygląda codzienność kulinarna najpopularniejszej kucharki w Polsce.

Kuchnia Anny Starmach

Ania Starmach często pokazuje, jak pichci w swojej kuchni pyszne i zdrowe posiłki dla całej rodziny

Dzięki temu uchyla rąbka tajemnicy i możemy zobaczyć fragmenty jej kącika kulinarnych przygód. Na środku znajduje się wyspa kuchenna, która jest podstawą w domu, gdzie gotowanie jest prawdziwą pasją mieszkających w nim osób. Dzięki niej Anna Starmach może wygodnie rozłożyć wszystkie produkty, które planuje wykorzystać, pokroić je i umieścić w garnku na kuchence, która również znajduje się na wolnostojącej wyspie.

W kuchni znajduje się też biała, klasyczna zabudowa ze złotymi uchwytami do szafek - wygląda to bardzo gustownie i estetycznie.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest drewniana boazeria na ścianach pomieszczenia - to dosyć niekonwencjonalne rozwiązanie, gdyż zwykle w takim miejscu królują płytki. Drewno natomiast dodaje kuchni bardzo przytulnego charakteru i przywodzi na myśl domową, serdeczną atmosferę.

W tle widzimy również solidnych rozmiarów srebrną lodówkę, która z pewnością mieści mnóstwo produktów spożywczych, z których Anna Starmach wyczarowuje przepyszne i wymyślne potrawy.

Źródło: fakt.pl

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >