Anna Starmach
instagram.com/ania_starmach
Marta Idzikowska - 4 Grudnia 2020

Anna Starmach pokazała, jak wygląda jej kuchnia

Pewnie wielu miłośników kulinariów zastanawia się, jak wyglądają kuchnie najsłynniejszych kucharzy. Czy są przestronne, jakie sprzęty zawierają, a może na środku stoi ogromna wyspa kuchenna? Na te pytania możemy znaleźć odpowiedzi, przeglądając Instagrama Anny Starmach, która postanowiła pokazać fanom pomieszczenie, w którym gotuje.

Anna Starmach to prawdziwy autorytet w kwestii gotowania. Doświadczenie zdobywała w najlepszych restauracjach, m.in. we francuskiej Lameloise, która posiada trzy gwiazdki Michelin (bardzo prestiżowe wyróżnienie).

Szerszej publiczności mogła zaprezentować się jako jurorka programówMasterChef i MasterChef Junior. Tam też udało się jej zdobyć ogromną popularność i sympatię widzów - gwiazda wykazywała się prawdziwym profesjonalizmem i łagodnością w stosunku do uczestników, czym zdobyła serca Polek i Polaków.

Prywatnie Anna Starmach jest zamężna z Piotrem Kuskiem, z którym ma córeczkę Jagnę. Ostatnio gwiazda ogłosiła niezwykle radosną nowinę - spodziewają się z mężem kolejnego dzidziusia!

Życie celebrytki wzbudza duże zainteresowanie internautów, szczególnie w kwestii jednego pomieszczenia - jej kuchni! Chyba każdy jest ciekawy, jak wygląda codzienność kulinarna najpopularniejszej kucharki w Polsce.

Kuchnia Anny Starmach

Ania Starmach często pokazuje, jak pichci w swojej kuchni pyszne i zdrowe posiłki dla całej rodziny.

Dzięki temu uchyla rąbka tajemnicy i możemy zobaczyć fragmenty jej kącika kulinarnych przygód. Na środku znajduje się wyspa kuchenna, która jest podstawą w domu, gdzie gotowanie jest prawdziwą pasją mieszkających w nim osób. Dzięki niej Anna Starmach może wygodnie rozłożyć wszystkie produkty, które planuje wykorzystać, pokroić je i umieścić w garnku na kuchence, która również znajduje się na wolnostojącej wyspie.

W kuchni znajduje się też biała, klasyczna zabudowa ze złotymi uchwytami do szafek - wygląda to bardzo gustownie i estetycznie.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest drewniana boazeria na ścianach pomieszczenia - to dosyć niekonwencjonalne rozwiązanie, gdyż zwykle w takim miejscu królują płytki. Drewno natomiast dodaje kuchni bardzo przytulnego charakteru i przywodzi na myśl domową, serdeczną atmosferę.

W tle widzimy również solidnych rozmiarów srebrną lodówkę, która z pewnością mieści mnóstwo produktów spożywczych, z których Anna Starmach wyczarowuje przepyszne i wymyślne potrawy.

Źródło: fakt.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News