DomekIOgrodek.pl
Beata Pawlikowska

Jan Bielecki/East News

Beata Pawlikowska pokazała swoją przepiękną i luksusową willę

8 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Beata Pawlikowska to pisarka i podróżniczka, która na co dzień inspiruje tysiące osób. Równie interesująca okazuje się być jej niemal 300-metrowa willa, w całości utrzymana w odcieniu bieli. Budynek zachwyca luksusem, a ogromna

Beata Pawlikowska to polska pisarka, podróżniczka, tłumaczka i dziennikarka. Kobieta wzbudza duże zainteresowanie internautów, w dużej mierze ze względu na książki poruszające tematykę rozwoju osobistego.

Wielu fanów mogłoby się zastanawiać, w jaki sposób mieszka podróżniczka. Możemy się o tym przekonać dzięki materiałowi nakręconemu przez Łukasza Jakubiaka, który odwiedził podróżniczkę w jej niesamowitym domu.

Biała willa Beaty Pawlikowskiej - posiadłość jak z bajki

Do swojej niemal 300-metrowej willi Beata Pawlikowska wprowadziła się w 2015 roku. Od tego momentu pokochała to miejsce całym sercem.

To, co jest najbardziej zauważalne, to niezwykle przestronne wnętrza - gwiazda nie oszczędzała na metrażu w kwestii żadnego pomieszczenia. Zależało jej również na maksymalnym naturalnym oświetleniu domu, a biała podłoga, ściany i meble pogłębiły ten efekt, odbijając promienie słoneczne.

- Pomyślałam sobie, że jeżeli stworzę bardzo neutralne, białe, minimalistyczne wnętrze i zawieszę wszystkie moje łuki, strzały, fotografie z podróży, kolorowe obrazy, które przywiozłam z różnych części świata, to powstanie taka przestrzeń, która nie tylko jest mi bliska, dlatego że przypomina mi o podróżach, ale też powstanie taka przestrzeń, która jest harmonijna, dlatego że wszystkie przedmioty, które przywiozłam, są bliskie mojemu sercu - wyznała kobieta w materiale Łukasza Jakubiaka.

Każde pomieszczenie w willi Beaty Pawlikowskiej to uosobienie luksusu

Kuchnia gwiazdy jest jednym z najważniejszych miejsc w całym domu. Gwiazda jest fanką kuchni wegańskiej i wiele czasu spędza na gotowaniu nowych, zdrowych potraw. Na środku znajduje się wygodna wyspa, bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem są też dwa piekarniki.

Na górnym piętrze w domu Beaty Pawlikowskiej znajdują się aż cztery pomieszczenia - końcu kondygnacja ma 100 metrów!

- Ja pracuję w domu i była mi potrzebna taka przestrzeń. Weszłam na to piętro i pomyślałam tak, że skoro jest tu 100 metrów kwadratowych, to 15 metrów to będzie sypialnia, drugie 15 metrów łazienka, trzecie 15 metrów garderoba, a reszta to mój gabinet - powiedziała gwiazda.

Ogromne wrażenie robi wielka łazienka i garderoba - są wielkości kawalerki! Podróżniczka sama przyznaje, że kocha mieć dla siebie ogrom przestrzeni. Dodatkowo wszędzie widoczny jest wpływ artystycznej duszy Beaty Pawlikowskiej - w żadnym miejscu nie brakuje książek, figurek i wyjątkowych pamiątek z podróży.

Źródło: youtube.com/ŁukaszJakóbiak

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Zdjęcia są screenami pochodzącymi z kanału Łukasza Jakubiaka na Youtube, gdzie możecie znaleźć więcej ujęć z domu Beaty Pawlikowskiej.

undefined

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Mieszkanie Donalda Tuska

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Okazały dom Maryli Rodowicz

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Porządki pod domem Jarosława Kaczyńskiego

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Jak mieszka Marcin Tyszka? Luksusowe wnętrza wyglądają jak z katalogu

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Katarzyna Glinka wykańcza dom. Firmy przedstawiają aktorce rekordowe wyceny

Czytaj więcej >
Magda Narożna

Domy gwiazd

Jak mieszka Magdalena Narożna?

Czytaj więcej >