Borys Szyc
TRICOLORS/East News
Weronika Dadok - 5 Stycznia 2021

Borys Szyc i Justyna Jagłowska pokazali dom

Podczas pandemii większość z nas przeniosła się z rozmaitymi zajęciami do domów. W sieci pojawiła się wobec tego spora ilość zdjęć posiadłości celebrytów. Dzięki temu możemy podziwiać rozmaite wnętrza. Tak również stało się w przypadku Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej. Gwiazdorska para mieszka w bardzo stylowym lokum i ochoczo się tym dzieli ze swoimi fanami.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska to młodzi rodzice, których życie nie tylko w wyniku pandemii kręci się wokół domu. Para sporo czasu poświęca swoim dzieciom i spędza chwile w pięknie zaaranżowanych wnętrzach.

Wiele akcentów w posiadłości tej pary jest inspirowanych sielskimi klimatami. O pokoju ich syna Henryka zapewne marzy każde dziecko. Internauci się w nim zakochali.

Borys Szyc postawił na klasyczny styl

Na zdjęciach udostępnianych przez żonę Borysa Szyca mamy okazję zobaczyć salon, łazienkę, kuchnię, ogród i pokój dziecięcy. Wszystkie te elementy domu są bogato udekorowane i utrzymane w tradycyjnym stylu. Para zadbała o to, aby w posiadłości żyło się wygodnie i praktycznie. Przy małych dzieciach bez tego drugiego czynnika mogłoby być naprawdę ciężko.

W całej przestrzeni królują drewniane meble ocieplające wizualnie pomieszczenia. Niewielkie elementy dekoracyjne rozmieszczone w domu sprawiają, że wnętrze jest bardzo przytulne.

Coś niesamowitego, zmienili starą stodołę z PRL-u w piękny i luksusowy dom. Wnętrze jak ze snuCoś niesamowitego, zmienili starą stodołę z PRL-u w piękny i luksusowy dom. Wnętrze jak ze snuCzytaj dalej

W salonie znajdziemy kominek wyłożony kamieniem, na którym widać obrazki, wazon z kwiatami oraz inne ozdoby.

Żona Borysa Szyca i jej świetny zmysł wnętrzarski

Justyna Nagłowska uwielbia rozmaite kwiaty, dzięki temu w domu gwiazd na każdym kroku znajdziemy dużo kolorowych roślin.

Szafki w kuchni są białe i kontrastują z czarnymi blatami. Jest w niej duże okno, dzięki któremu w pomieszczeniu jest jasno, a kiedy wyniknie taka potrzeba, można z łatwością wywietrzyć.

W pokoju małego Henryka przeważają biel i szarość. Obok jego łóżeczka stoi nowoczesny fotel na biegunach, przyozdobiony kolorową poduszką.

Praktyczna strona również nie została pominięta: znajduje się tam przewijak i kilka innych niezbędnych dla dziecka elementów.

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News