Cezary Pazura
youtube.com/Cezary Pazura
Marta Idzikowska - 31 Grudnia 2020

Cezary Pazura pokazał swój piękny ogród

Cezary Pazura to jeden z najbardziej lubianych polskich celebrytów. Nie każdy jednak wie, że gwiazdor ma dom z ogrodem na Warmii i Mazurach, a uwierzcie - jest na co popatrzeć. Otoczenie wygląda jak przepiękny pejzaż, widok na jezioro jest zniewalający, nie zabrakło także luksusowego basenu. To po prostu trzeba zobaczyć!

Cezary Pazura to polski aktor i reżyser, który swoją popularność zyskał dzięki takim produkcjom jak „Kiler”, „Chłopaki nie płaczą” czy „13 posterunek”.

Od kilku lat prowadzi również swój autorski kanał na Youtube, w którym prezentuje widzom różne ciekawe miejsca, dzieli się wspomnieniami i przemyśleniami oraz uchyla rąbka tajemnicy w kwestii życia prywatnego. W jednym z odcinków postanowił pokazać, jak wygląda jego niezwykły dom i ogród na Warmii i Mazurach.

Wiejski azyl Cezarego Pazury

Cezary Pazura, choć na co dzień mieszka w mieście, ma jeszcze do dyspozycji wspaniałą posiadłość, która znajduje się na granicy Warmii i Mazur. Wraz z żoną Edytą Pazurą oraz trójką dzieci, chętnie zaznają relaksu w tym uroczym zakątku.

Działka otoczona jest przez lasy, a tuż obok znajduje się jezioro, co nadaje całości niezwykle sielskiego charakteru. Aktor opowiedział nawet anegdotę o jednym z fanów, który specjalnie przepłynął cały akwen, aby zobaczyć, jak mieszka jego ulubiony gwiazdor.

Dom Cezarego Pazury prezentuje się wyjątkowo pięknie - króluje w nim drewno, jasne kolory i kominek. W salonie główną rolę gra ogromna i wygodna kanapa, na której wieczorami wypoczywa cała rodzina. Jednak to ogród przykuł naszą największą uwagę, ponieważ prezentuje się niewiarygodnie imponująco!

Ogród Cezarego Pazury niczym przepiękny pejzaż

Ogród aktora robi niezwykłe wrażenie. W końcu nie każdy może sobie pozwolić na wyjście z domu prosto na przepiękny teren prowadzący do jeziora! Akwen zdecydowanie odpowiada za mazurską atmosferę tego miejsca.

Cezary Pazura pokazuje również swoją prywatną plażę, na której możemy zobaczyć rower wodny z pewnością służący rodzinie w gorące letnie dni. Świetnym rozwiązaniem okazał się też porządny drewniany pomost, na którym gwiazdor chętnie się opala.

Na działce znajduje się także urokliwa drewniana altanka, w której Pazurowie spożywają posiłki letnią porą. Nie brakuje również elementu, który z pewnością kochają dzieciaki, a mianowicie sporych rozmiarów basenu!

Ogród Cezarego Pazury

Screeny pochodzą z oficjalnego kanału na Youtube Cezarego Pazury, gdzie możecie zobaczyć więcej widoków jego ogrodu.

Jak się okazuje, małżeństwo pasjonuje się uprawą roślin! Na nagraniu możemy dojrzeć całkiem spory ogrodzony teren, gdzie rosną kwiaty i (być może) warzywa. Nie brakuje również miejsca, w którym aktor może oddawać się swojej pasji, czyli jazdy na quadzie.

Dom Cezarego Pazury

Screeny pochodzą z oficjalnego kanału na Youtube Cezarego Pazury, gdzie możecie zobaczyć więcej widoków jego ogrodu.

Piękne widoki na ogród aktora możecie zobaczyć w filmiku poniżej.

Źródło: youtube.com/Cezary Pazura

Screen służący za zdjęcie tytułowe pochodzi z oficjalnego kanału na Youtube Cezarego Pazury, gdzie możecie zobaczyć więcej widoków jego ogrodu oraz domu.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News