Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Inspiracje > Dokonał zaskakującego odkrycia w podłodze. Gdy się schylił i tam zajrzał, ogarnęło go zdumienie
Patrycja Grzebyk
Patrycja Grzebyk 22.11.2023 20:13

Dokonał zaskakującego odkrycia w podłodze. Gdy się schylił i tam zajrzał, ogarnęło go zdumienie

Odkrycie w podłodze
YouTube / demc7

Domy, które kupujemy z rynku wtórnego, mogą mieć sporo tajemnic. W zakamarkach nieruchomości często kryją się przedmioty po poprzednich właścicielach. Przekonał się o tym pewien mężczyzna, który w swoim nowym lokum znalazł tajemnicze drzwi.

Mężczyzna w Wielkiej Brytanii zdecydował się na zakup nieruchomości z rynku wtórnego. Jakie było jego zdziwienie, kiedy w podłodze w jednym z pomieszczeń odkrył klapę. Dokąd prowadziło przejście? 

Tajemnicze drzwi w domu

Kiedy kupujemy jakąś nieruchomość, zwykle oglądamy ją wzdłuż i wszerz. Naprawdę rzadko zdarza się, że znajdziemy coś niezwykłego zwłaszcza w nowszych budynkach. Jednak pewien mężczyzna w Wielkiej Brytanii doznał szoku, kiedy otrzymał klucze do swojego nowego mieszkania.

W jego przypadku było inaczej. Kiedy na dobre przyszło mu sprowadzić się do nowego loku, okazało się, że nieruchomość ma pewien sekret. W podłodze odkrył tajemnicze drzwi, które postanowił otworzyć.

Okazało się, że mieszkanie kiedyś było częścią starego klasztoru. Co takiego ujrzał mężczyzna, kiedy otworzył drzwi? W pierwszej kolejności jego oczom ukazały się zgromadzone przez poprzednich właścicieli przedmioty.

schowek
YouTube / demc7

Tajemnicza przestrzeń ukryta pod podłogą

Z początku mężczyzna był przekonany, że pod posadzką znajduje się jedynie schowek. Jednak kiedy zaczął przesuwać przedmioty, zobaczył schody. Postanowił sprawdzić, dokąd prowadzą.

Mieszkanie kupił w budynku, który niegdyś był klasztorem. Został przerobiony na nowoczesne mieszkania. Jednak w jednym z nich ukryte zostało przejście. Z początku dodatkowe wnętrza przywodzą na myśl zwykłą piwnicę.

Co tak naprawdę mężczyzna znalazł w nowym mieszkaniu?

Tajemne przejście prowadziło do pomieszczeń w klasztorze, które nie zostały wykorzystane w czasie remontu. Okazało się, że mężczyzna nie tylko dorwał mieszkanie w fantastycznej cenie, ale też otrzymał bonus w postaci dodatkowej przestrzeni.

Ciężko uwierzyć, co może skrywać się w domach z minionych epok. Czasem nieruchomości z rynku wtórnego potrafią naprawdę zaskoczyć.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z kanału „demc7” na platformie YouTube.

Zobacz także: