DomekIOgrodek.pl

Tomasz Zukowski/East News; Kadr z programu "Nasz nowy dom"

Dowbor zdradziła, co naprawdę dzieje się za kulisami programu "Nasz nowy dom". Widzowie nie mieli pojęcia

31 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Adam Moskal

Katarzyna Dowbor już od dziesięciu lat prowadzi program "Nasz nowy dom" na antenie stacji Polsat. W tym roku dziennikarka obchodzi również 40-lecie pracy zawodowej. Z tego powodu prezenterka zdecydowała się ujawnić co się dzieje poza kamerami programu w rozmowie z portalem pomponik.pl.

„Nasz nowy dom” od dekady przykuwa uwagę widzów przed ekranami telewizorów. Ekipa show zmienia na lepsze nie tylko domy uczestników, lecz również ich życia. Dowbor z okazji jubileuszu zdecydowała się zdradzić czy faktycznie wraz z ekipą odmieniają domy w 5 dni.

Remont w 5 dni

Z pozoru wyremontowanie domu czy mieszkania w ledwie pięć dni wydaje się niemożliwe. Nic więc dziwnego, że wiele osób nie wierzy, że ekipa programu "Nasz nowy dom" jest w stanie tego dokonać. Dowbor w rozmowie z Pomponikiem udowadnia jednak coś zupełnie innego.

- Jeśli praca idzie w miarę sprawnie, to po 10-12 godzinach ekipa idzie się przespać. Jeśli jest taka potrzeba, to część chłopaków zostaje i robią te wykończeniowe rzeczy, no tu trzeba zbić kołek, tu zawiesić obrazek… Oni w ogóle nie śpią, dopiero nad ranem wracają do domów - tłumaczy Katarzyna Dowbor.

W dalszej części wypowiedzi zdradza, że choć 12 godzin jest standardowym dniem pracy dla ekipy, zdarzają się wyjątki, kiedy budowlańcy i filmowcy pracują nawet 15 godzin dziennie.

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor; Tomasz Zukowski/East News

Dowbor spędza więcej czasu na planie niż z rodziną

Praca na planie filmowym show "Nasz nowy dom" jest nie lada wyzwaniem dla każdego, kto bierze w nim udział. Jak wyjawia Dowbor, filmowcy są podzieleni na dwie ekipy. Jedna z nich pracuje cały czas z prezenterkę, z kolei druga towarzyszy budowlańcom.

- My jesteśmy podzieleni na dwie ekipy. Jedna ekipa pracuje ze mną, ale jest też tak zwana dwójka, która cały czas jest z ekipą remontową. My naprawdę więcej czasu spędzamy ze sobą na planie niż z naszymi rodzinami - mówi Dowbor dla pomponik.pl Artykuły polecane przez redakcję Domek i ogródek:

  • Tak sprawdzisz jakość papieru toaletowego. Już zawsze kupisz najlepszy

  • Najszybszy sposób na zatkany odpływ wanny. W 15 minut będzie jak nowy

  • Jakie warzywa siać w lutym? Przetrwają przymrozki, a wiosną dadzą ogromne plony

Tagi:

Podobne artykuły

Wnętrza

Najmodniejsze aranżacje kuchni od Szelągowskiej i Dowbor. Zdjęcia zwalają z nóg
Czytaj więcej >

Wnętrza

Krótka instrukcja na sadzenie czosnku w doniczce. Nie potrzebujesz nawet ogrodu, a rośnie jak szalony
Czytaj więcej >

Wnętrza

Dowbor musiała odmówić mu remontu tego domu. Powód wyciska łzy
Czytaj więcej >

Wnętrza

Starannie zaprojektowane umywalki, które dodają łazience charakteru
Czytaj więcej >

Wnętrza

Włóż do doniczki plasterek ogórka na kilka godzin. Szybko zauważysz cudowny efekt
Czytaj więcej >

Wnętrza

Wielki remont u Andrzeja z Plutycz. W końcu może żyć jak król
Czytaj więcej >
Adam Moskal

Redaktor serwisu Smakosze. Profesjonalnie kulinariami zajmuję się ponad półtora roku, lecz gotowaniem i pisaniem o jedzeniu interesuję się już od dzieciństwa. W swoich tekstach staram się zawrzeć najważniejsze informacje, które pozwalają ugotować przepyszne potrawy nawet laikom. To w kuchni zdobywam największe doświadczenie, tworząc dania z całego świata — od indyjskiego butter chicken, po polską pieczoną kaczkę z jabłkami. Wolny czas poświęcam na pływanie kajakiem po polskich jeziorach oraz odwiedzanie kolejnych ciekawych restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]