Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > Ewa, z którą kręci Waldemar z „Rolnik szuka żony" pokazała, w jakich mieszka warunkach. Zdjęcia znalazły się w sieci
Patrycja Grzebyk
Patrycja Grzebyk 22.11.2023 08:08

Ewa, z którą kręci Waldemar z „Rolnik szuka żony" pokazała, w jakich mieszka warunkach. Zdjęcia znalazły się w sieci

rolnik szuka żony
program Rolnik Szuka Żony/ materiały TVP

Właśnie trwa 10 edycja „Rolnik szuka żony”. W tym sezonie Waldemar szuka swojej drugiej połówki. Wśród faworytek mężczyzna znalazła się Ewa Kryza. Zobacz, jak mieszka kobieta na jej zdjęciach na Instagramie.

Waldemar z Pakości jest uczestnikiem najnowszej edycji „Rolnik szuka żony”. Jedną z kandydatek, która zjawiła się w gospodarstwie mężczyzny Ewa Kryza, która możemy poznać trochę lepiej dzięki prywatnym zdjęciom. Jak mieszka kobieta?

Jubileuszowa odsłona „Rolnik szuka żony”

To już 10 edycja „Rolnik szuka żony”. Program skradł serca wielu telewidzów, a perypetie uczestników chętnie obserwujemy też po zakończonych poszukiwaniach. Tym razem Waldemar z Pakości pragnie odnaleźć miłość życia.

Do gospodarstwa zaprosił 3 kobiety. Wśród nich jest 39-letnia Anna, 34-letnia Dorota oraz faworytka mężczyzny, Ewa Kryz. Waldemar przyznał, że zdjęcia Ewy go urzekły. Zdradzimy jak mieszka kobieta.

Wnętrze domu Ewy Kryz z „Rolnik szuka żony” możemy podpatrzeć na Instagramie. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak prywatnie żyje i mieszka jedna z uczestniczek show. Jak wygląda prywatne życie kobiety?

Jak mieszka Ewa Kryz z „Rolnik szuka żony”?

Uczestniczki „Rolnik szuka żony” wzbudzają spore zainteresowanie. Jesteśmy ciekawi, jak wygląda ich życie prywatne. Faworytkę Waldemara znaleźliśmy na Instagramie. Zdradzimy, jak wygląda jej dom.

Dom Ewy Kryz jest pełen kolorów. W salonie zdecydowała się na odważną barwę ścian. Pokój wypoczynkowy jest różowy ozdobiony nadającymi klimat światełkami. Nie brakuje w nim tez wygodnej kanapy. Wraz z nią mieszka ktoś jeszcze.

Kto mieszka razem z Ewą Kryz z „Rolnik szuka żony”?

Ewa Kryz nie mieszka razem z pieskiem rasy york terrier. Uwielbia świeże kwiaty, którymi chętnie dekoruje dom. Kobieta przyznaje, że uwielbia spacery i ma w ich czasie idealnego towarzysza.

Jako faworytka Waldemara ma duże szanse na wygraną najnowszej edycji „Rolnik szuka żony”. Czy zrezygnuje wtedy ze swojego przytulnego mieszkania?

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z programu „Rolnik szuka żony” na antenie TVP.

Zobacz też: