Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Aktualności > Familiada: co płynie w domu rurami? Padły zaskakujące odpowiedzi
Dominik Szczepanik
Dominik Szczepanik 04.12.2023 14:59

Familiada: co płynie w domu rurami? Padły zaskakujące odpowiedzi

Familiada: co płynie w domu rurami?
TRICOLORS/EAST NEWS Familiada: co płynie w domu rurami?

W Familiadzie padają pytanie ze wszystkich możliwych dziedzin. Program cieszy się od wielu lat ogromną popularnością. W związku z tym postanowiono przygotować zagadkę nie tylko dla osób biorących udział w rozgrywce pokazywanej na TVP, ale również dla internautów. 

Tym razem pytanie dotyczyło kategorii dom. Choć wydawało się dosyć proste, padły zadziwiające odpowiedzi.

Pytaniez kategorii dom w Familiadzie

Pomimo upływu lat Familiada wciąż wzbudza wielkie emocje. Dużą popularnością w sieci cieszą się filmiki z kultowymi wpadkami z programu, które notują miliony wyświetleń. Punktem rozpoznawczym teleturnieju są także żarty Karola Strasburgera, które zostały okrzyknięte sucharami. Prowadzący musi mieć nie lada wyobraźnię, bowiem show liczy sobie już tysiące odcinków, a żarty pojawiające się w nim nie powtarzają się i ciągle bawią do łez.

Można się również pośmiać po wejściu na oficjalny fanpage Familiady na Facebooku. Ostatnio padło pytanie: co płynie w domu rurami?

EN_01184825_0666.jpg

 

Familiada: pytanie o rury w domu wywołało lawinę komentarzy

Jak odpowiadali internauci? Niektórych użytkowników sieci mocno poniosła wyobraźnia.

Bazyliszek, jeśli Twoim domem jest Gryffindor - napisał jeden z nich.

W jednym odcinku „Świata według Kiepskich” przez kilka dni w ich domu płynęło w rurach piwo. A Ferdek o tym nie wiedział i nie wypił ani kropli tego piwa. Oczywiście było to przez pomyłkę ze strony browaru - dodał kolejny.

Inne osoby zwróciły z kolei uwagę na wysokość rachunków. Biorąc to pod uwagę żartobliwie sugerowali, iż rurami płynie burbon lub whiskey.

Co płynie w domu rurami? Internauci udzielili też prawdłowych odpowiedzi

W gąszczu humorystycznych odpowiedzi znalazły się również takie, które można z całą pewnością uznać za prawidłowe. Internauci pisali między innymi, że w domu rurami płynie woda lub ścieki. Jeszcze inni wskazali na gaz.

Proste pytanie o podstawową rzecz w konstrukcji każdego domu potrafiło mocno rozemocjonować internautów. Niektóre odpowiedzi, szczególnie te humorystyczne rozkładają na łopatki. A gdyby Wam zadano pytanie o to, co płynie w rurach w Waszych domach, co odpowiecie?

EN_00939414_0010.jpg

Zobacz także:

Tagi: woda