DomekIOgrodek.pl
Barbara Kurdej-Szatan

TRICOLORS/East News

Jak mieszka Barbara Kurdej-Szatan? Urządziła sobie przytulne gniazdko

20 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Udostępnij:

Aktorka teatralna i telewizyjna, Barbara Kurdej-Szatan, urządzeniem swojego mieszkania dzieli się z obserwatorami na Instagramie. Niedługo gwiazda zmieni lokum, jednak już dziś możemy zobaczyć zdjęcia jej obecnego domu w stylu soft loft.

Znana polska prezenterka telewizyjna, Barbara Kurdej-Szatan, mieszka wraz ze swoją rodziną pod Warszawą. Niedługo cała gromadka przeprowadza się do centrum Warszawy. Wystrój ich przytulnego mieszkanka można zobaczyć na zdjęciach zamieszczanych w mediach społecznościowych przez aktorkę.

Barbara Kurdej-Szatan otacza się stylem soft loft. W jej mieszkaniu panują jasne barwy z pomieszaniem szarości. Uwagę przykuwają minimalistyczne, choć nowoczesne elementy.

Jak wygląda dom Barbary Kurdej-Szatan?

Kuchnia

Kuchnia Barbary Kurdej-Szatan zachwyca elegancją oraz elementami kontrastu. Jasna zabudowa pomieszczenia świetnie eksponuje ciemny blat oraz ceglane wykończenia ścian.

Karolina Małysz z mężem

Karolina Małysz pokazała, gdzie mieszkała z mężem podczas miesiąca miodowego

CZYTAJ DALEJ

Przytulny klimat pokoju zapewniają domowe sprzęty kuchenne, magnesy zawieszone na lodówce, a także duży rodzinny stół, przy którym domownicy mogą spędzić wspólne chwile.


Salon

Barbara Kurdej-Szatan stawia na minimalizm w swoim domu. Salon jest w jasnych kolorach, które nadają elegancji wystroju. Największą uwagę przykuwa ogromny telewizor znajdujący się na ceglanej ścianie. Aktorka teatralna chętnie spędza przy nim wolne chwile z dziećmi oraz przyjaciółmi.

Oprócz sporej sofy, stolika kawowego oraz szafki pod telewizorem uwagę skupia również nowoczesne pianino znajdujące się w salonie. Instrument zapewne służy mężowi Barbary Kurdej-Szatan, którym na co dzień jest muzykiem.


Sypialnia

Sypialnia Barbary Kurdej-Szatan nie jest najłatwiejszym wnętrzem do aranżacji ze względu na swój spadzisty sufit. Prezenterka telewizyjna poradziła sobie jednak z tym małym szczegółem doskonale.

W miejscu spadzistej ściany zamówiła dopasowaną ścianę, co nie pozostawia pustych przestrzeni w pomieszczeniu. Sypialna w jasnych kolorach optycznie powiększyła pokój. Geometryczne wzory powieszone nad łóżkiem aktorki ożywiały klimat sypialni. Taki zabieg to ciekawe połączenie minimalizmu z odrobiną szaleństwa.


Łazienka

Łazienka Barbary Kurdej-Szatan opiewa w jasne kolory, nadając praktyczności i przestrzeni pomieszczeniu. Lustro znajdujące się nad umywalką również pomaga optycznie powiększyć pokój.

Ciekawy efekt nadają łazience marokańskie kafelki znajdujące się przy lustrze oraz umywalce. Nadają egzotyczności pomieszczeniu, a także uwydatniają charakter wystroju mieszkania.

Niedługo Barbara Kurdej-Szatan zmieni adres zamieszkania

Barbara Kurdej-Szatan, wraz z mężem i dwójką dzieci, zamierza przeprowadzić się do centrum Warszawy.

Na razie nic nie wiadomo na temat planach aranżacyjnych nowego gniazdka ich czteroosobowej rodziny. Obserwując Barbarę Kurdej-Szatan w mediach społecznościowych, wiemy, że ma niepowtarzalny charakter. Tak samo będzie zapewne z jej nowym domem.

Czas oczekiwań na uchylenie rąbka tajemnicy na temat nowego wystroju wnętrz aktorki teatralnej oraz telewizyjnej może być długi. Do tego momentu możemy czerpać inspiracje z jej dotychczasowego lokum, które często widzimy na Instagramie Barbary Kurdej-Szatan.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

  • Śnieg w naszym ogrodzie ma ogromne znaczenie. Kiedy pomaga, a kiedy szkodzi?

  • Hit internetu, nie uwierzycie, czego mężczyzna użył do odśnieżenia przydomowego podjazdu

  • Trudno uwierzyć, co najlepiej czyści blachy z piekarnika

Czym charakteryzują się ogrody angielskie?

Pytanie 1 z 5

Jaki kształt mają rabaty, nasadzenia?

Domy ze znanych filmów i seriali. Wszyscy je pamiętają

Ciekawe, który z tych domów najbardziej zapadł wam w pamięci?

Zobacz galerię >

Weronika Chmielewska Autor

Interesuję się sportem, w szczególności siatkówką. Lubię gotować i oglądać filmy oraz seriale. Uwielbiam uniwersum MARVELA.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@domekiogrodek.pl

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Rodzina Ivana Komarenki mieszkała w przykrych warunkach. Gwiazdor bardzo im pomógł

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Katarzyna Dowbor pokazała zniszczenia w swoim ogrodzie. Ostrzega internautów

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Zygmunt Chajzer przyjął pod swój dach uchodźców. Słowa małej dziewczynki wywołują łzy

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Monika Richardson miała problemy ze swoim domem. Najemcy wyrządzili spore szkody

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Ile domów mają Anna i Robert Lewandowscy? Prawda zaskakuje

Czytaj więcej >
Michał Wiśniewski

Domy gwiazd

Michał Wiśniewski pokazał nagranie ze swojego domu. Jeden szczegół w kuchni zwraca uwagę

Czytaj więcej >