DomekIOgrodek.pl
Marcin Mroczek EA

TRICOLORS/East News

Jak mieszka Marcin Mroczek? Widok wnętrz robi wrażenie

20 Lipca 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Znany z „M jak miłość” Marcin Mroczek wiedzie szczęśliwe życie u boku żony, z którą doczekał się dwóch synów. Rodzina mieszka w stylowym domu w podwarszawskim Wawrze. Wnętrza przestronnej posiadłości robią ogromne wrażenie – są nowoczesne, a jednocześnie minimalistyczne.

Marcin Mroczek od lat cieszy się sporą popularnością. Wszystko przez serial „M jak miłość”, w którym aktor wciela się w postać Piotra Zduńskiego. Jego bohater mieszka w przepięknym domu przy ulicy Deszczowej. Jak wygląda prywatna posiadłość aktora?

oliwia bieniuk

Oliwia Bieniuk opuszcza dawny dom

CZYTAJ DALEJ

Nowoczesne wnętrza domu Marcina Mroczka

Marcin Mroczek od lat jest szczęśliwym mężem i ojcem. Wraz z żoną Marleną i synami – Ignacym i Kacprem – mieszka w podwarszawskim Wawrze. Ich nowoczesny dom w wielu kwestiach różni się od serialowej posiadłości Piotra Zduńskiego. Nie da się ukryć, że robi on dużo większe wrażenie.

Klimatyczne gniazdko Marcina Mroczka odznacza się charakterystycznym stylem – we wnętrzach szeregowego domu królują bowiem nowoczesność i minimalizm. Na ścianach widnieją jasne barwy, a poszczególne pomieszczenia uzupełniają białe meble. Jeden z pokoi zasługuje na szczególną uwagę.

Dziecięcy pokój to hit

Dzięki „M jak miłość” Marcin Mroczek otacza się licznym gronem sympatyków. To między innymi właśnie z nimi regularnie dzieli się wpisami na swoim profilu w mediach społecznościowych. Aktor co jakiś czas publikuje zdjęcia prosto ze swojego domu. Dzięki temu możemy zajrzeć to kilku pomieszczeń w jego podwarszawskiej posiadłości.

Minimalistyczny styl widoczny jest między innymi w kuchni aktora. Wnętrza zdobią proste, białe szafki oraz drewniany stół. Prostotą charakteryzuje się także roboczy blat. Brak przy nim złotych kranów czy wymyślnych dekoracji. Mimo to kuchnia wygląda bardzo elegancko.Na uwagę zasługują także łazienka oraz salon. W obu pomieszczeniach utrzymane są jasne i stonowane barwy i – podobnie jak w kuchni – dominuje styl minimalistyczny. W niektórych miejscach aktor postanowił jednak nieco urozmaicić wygląd ścian – zdecydował się na wzorzyste, kwiatowe wzory.To jednak nie wszystko. Na szczególną uwagę w domu Marcina Mroczka zasługuje pokój jego synów. Aktor i jego żona zadbali o to, by chłopcy mieli wszystkiego, czego im potrzeba. Nie zapomnieli przy tym o dobrym stylu. Duże biurko, świetnie prezentujące się łóżko oraz oryginalna mapa na ścianie pasują do siebie idealnie, tworząc tym samym wspaniały, dziecięcy klimat.

Źródło: Instagram, msn.com

Artykuły polecane przez redakcję Domek i ogródek:

  • Macierzanki – ozdobne krzewinki w ogrodzie

  • Lubczyk ogrodowy – uprawa i pielęgnacja

  • Monstera – popularna ozdoba mieszkania

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >