Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > Jak mieszka nowa prowadząca „Nasz nowy dom”? Jej apartament powala domowym ciepłem
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 15.05.2023 16:53

Jak mieszka nowa prowadząca „Nasz nowy dom”? Jej apartament powala domowym ciepłem

Jak mieszka Elżbieta Romanowska
Instagram/elaromanowska

Elżbieta Romanowska zastąpi Katarzynę Dowbor w kultowym programie „Nasz nowy dom”. Aktorka mieszka z partnerem w Warszawie i chętnie publikuje zdjęcia swojego apartamentu. Mieszkanie Romanowskiej powala domowym ciepłem.

Jak mieszka Elżbieta Romanowska? Aktorka postawiła na przytulne wnętrze

Jakiś czas temu media obiegła informacja o zakończeniu współpracy Katarzyny Dowbor z programem „Nasz nowy dom”. Nie zobaczymy jej już w kolejnym sezonie, do którego rozpoczęły się już zdjęcia. W sieci pojawiły się spekulacje, kto zastąpi lubianą prowadzącą.

Wiemy już, że miejsce Katarzyny Dowbor zajmie Elżbieta Romanowska. Aktorkę widzieliśmy już w wielu serialach i produkcjach telewizyjnych, między innymi w „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Pierwsza miłość” czy „Ranczo”.

Elżbieta Romanowska mieszka z partnerem na warszawskiej Woli. Apartament aktorki wyróżnia przede wszystkim przytulny, domowy wystrój. To prawdziwa oaza spokoju. Romanowska uwielbia spędzać tu wolne chwile.

Mszyce uciekają przed nim, jak przed ogniem. Bez chemii i kosztuje grosze Rossmann pilnie wycofuje uwielbiany produkt. Klienci nie dowierzają

Biała cegła, kwiaty, świece i obrazy tworzą niezwykły klimat

Apartament aktorki składa się między innymi z przestronnego salonu połączonego z kuchnią. Romanowska postawiła na klasyczne, jasne kolory, w tym biel, drewno i różne odcienie szarości. Naturalnym i bardzo klimatycznym zdobieniem jest biała ściana z cegły.

Aktorka uwielbia kwiaty, nie mogło ich więc zabraknąć w pomieszczeniach. Ściany w apartamencie zdobią duże obrazy w drewnianych ramkach. Uroku dodają również drewniane meble i inne elementy wystroju. 

 

 

Aktorka lubi odpoczywać w swoim mieszkaniu

Aktorka w salonie zaaranżowała także portal kominkowy, który znajduje się pod telewizorem. W portalu umieściła lampiony i świece zapachowe, które tworzą niezwykle przytulną atmosferę. Romanowska spędza tam wolne chwile razem z partnerem i psem, Browarem.

Romanowska uwielbia lato. W sezonie lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, również na tarasie. Aktorka na balkonie postawiła dużą sofę ogrodową oraz lampiony. Taras zdobią także cięte i doniczkowe kwiaty.