DomekIOgrodek.pl
Małyszowie

East News / TRICOLORS

Jak mieszkają Małyszowie? Dom jest przepiękny

17 Września 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Dom Małyszów to przede wszystkim klasyka i spójność w najlepszym tych słów znaczeniu. Jak widać po zdjęciach, które sławny skoczek często publikuje na swoim Instagramie, posiadłość jego rodziny choć okazała, daleka jest od nadmiernego wyrafinowania. Trzeba przyznać, że wyobrażenia czytelników o domu sportowca mogą nie spotkać się z rzeczywistością. Skromność Adama widać więc nie tylko w jego zachowaniu, ale także w najbliższym otoczeniu.

Dom mówi wiele o jego mieszkańcach. To dlatego projektanci zawsze starają się przed rozpoczęciem aranżacji dokładnie poznać styl życia inwestorów. Przestrzeń prywatna powinna korespondować z tym, co bliskie domownikom. W przypadku domu Izy i Adama Małyszów nie mamy wątpliwości, że ta harmonia została idealnie zachowana.

Dom Małyszów: jak wyglądają wnętrza?

Adam Małysz zasłynął dzięki swoim sportowym sukcesom. Choć początek jego kariery nie należał do łatwych, głównie ze względu na problemy finansowe, wytrwałość i samodyscyplina zaprowadziła go na sam szczyt. Dziś bez wątpienia jest legendą. Kiedy jego narciarska kariera dobiegła końca, przyszedł czas na sukcesy żony. Iza Małysz występuje w najnowszej edycji Tańca z gwiazdami i jak widać, doskonale odnajduje się w tej roli.

Małyszowie są dla siebie nawzajem wielkim wsparciem. Iza już w niejednym wywiadzie opowiadała o tym, jak wyrozumiały jest dla niej mąż i jak kibicuje jej w tanecznych zmaganiach. Jednak Taniec z gwiazdami to niejedyna radość Małyszów w ostatnim czasie. Małżonkowie kilka dni temu wydali za mąż swoją jedyną córkę Karolinę.

Iza i Adam bez wątpienia wiodą aktywne życie, ale jak często pokazują w swoich social mediach, cenią sobie także czas spędzony w zaciszu domowego ogniska. Ich dom to oaza spokoju. We wnętrzach dominują odcienie szarości i beżu.

Rozległa posiadłość w malowniczej Wiśle

Małyszowie nigdy nie zdecydowali się opuścić swoich rodzinnych stron. Nic więc dziwnego, że to właśnie w Wiśle wybudowali swój okazały dom. Chociaż teren wokół ich domu jest naprawdę rozległy, z pewnością nie dopatrzymy się tam przepychu.

Adam Małysz bardzo często dzieli się ze swoimi fanami kadrami z ogrodu, w którym spędza bardzo dużo czasu. Wnętrza domu wydają się ciepłe i przestronne. Poza szarością dosyć często pojawia się tam drewno, które bezpośrednio przywodzi na myśli góralskie korzenie rodziny.

Sami spójrzcie na te zdjęcia. Jesteśmy ciekawi, co sądzicie o wystroju wnętrz i czy spodziewaliście się, że słynny skoczek właśnie tak się urządził:


Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

  • Genialny trik ze skórką od banana. Cudownie działanie na rośliny

  • „Nasz nowy dom”: Takiego grzyba na ścianie Katarzyna Dowbor jeszcze nie widziała

  • Jak pozbyć się zapachu papierosów z domu? Zaskakujące rozwiązanie

Źródło: Kobieta.wp.pl

Czy jesteś prawdziwym pasjonatem ogrodów?

Pytanie 1 z 4

Jakie są najpopularniejsze style ogrodowe?

Katarzyna AugustyniakAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@domekiogrodek.pl

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Agnieszka Włodarczyk sprzedała dom. Już udało jej się znaleźć nowe, równie imponujące lokum

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Krzysztof Ibisz z żoną kupili nowe mieszkanie w Warszawie

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Piękny apartament Andrzeja Dudy w Krakowie

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Dom Jarosława Kaczyńskiego zniknął z Google Street View

Czytaj więcej >
Sylwia Bomba w TzG

Domy gwiazd

Jak mieszka Sylwia Bomba? Wnętrza w niecodziennym stylu

Czytaj więcej >
Lara Gessler

Domy gwiazd

Piękne i skromne mieszkanie Lary Gessler

Czytaj więcej >