DomekIOgrodek.pl
Julia Wieniawa

instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa kupiła mieszkanie za 2 miliony zł

22 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Julia Wieniawa to obecnie jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia w naszym kraju. Oprócz niezwykłego talentu gwiazda jest również bardzo przedsiębiorcza - zainwestowała już w trzy mieszkania! Ostatnio pochwaliła się na Instagra

Julia Wieniawa zasłynęła w świecie polskiego show-biznesu dzięki popularnemu serialowi Rodzinka.pl. To otworzyło jej drogę do kariery filmowej, między innymi w horrorze W lesie dziś nie zaśnie nikt

Zdolna młoda kobieta rozwija się również jako piosenkarka, tancerka i przedsiębiorczyni - ma własną markę odzieżową i kosmetyczną. To wszystko sprawia, że znajduje się w znakomitej sytuacji finansowej, której dogląda również jej mama Marta Wieniawa-Narkiewicz, będąca jednocześnie menadżerką gwiazdy.

Zdjęcie pochodzi z Instagrama Julii Wieniawy, instagram.com/juliawieniawa

Przedsiębiorcza Julia Wieniawa ma aż trzy mieszkania

Julia Wieniawa nigdy nie kryła, że dobrze zarabia. Na łamach tygodnia Świat i ludzie, aktorka zdradziła, że na pierwsze mieszkanie zarobiła... w wieku 18 lat!

- To był taki pierwszy krok w dorosłość, dzięki czemu troszkę szybciej w nią weszłam. Zawsze uważałam, że najlepiej inwestować w nieruchomości - przyznała artystka.

Na ten moment młoda kobieta posiada aż trzy mieszkania. Ceni sobie biznesowe ryzyko, dlatego zaczyna myśleć o innych inwestycjach. Obecnie jednak gwiazda skupiona jest na wykończeniu swojego najnowszego lokum, wartego aż dwa miliony złotych!

Luksusy w mieszkaniu Julii Wieniawy, które nie mieszczą się w głowie 

Gwiazda jest bardzo podekscytowana urządzaniem swojego nowego gniazdka. Widać, że wykończenie go przynosi jej dużo radości, ponieważ chętnie dzieli się zdjęciami z postępów aranżacyjnych na swoich mediach społecznościowych.

Mieszkanie jest ogromne - nic dziwnego, musi w końcu pomieścić prywatną siłownię Julii Wieniawy, biuro, a także imponujący taras z ogrodem! Zamysłem aktorki było urządzenie wnętrza „w stylu Bali”, ze względu na jej umiłowanie dla egzotycznych podróży. Wspomniane wyspiarskie akcenty widoczne są przede wszystkim w ażurowych żyrandolach.

Zachwyca również ekstrawagancka, różowa łazienka ze złotą armaturą. Julia Wieniawa zamierza w przyszłości spędzać w niej dużo czasu, pluskając się w luksusowej marmurowej wannie. Złoty akcent pojawi się również w kuchni - królem tego pomieszczenia będzie lśniący okap w kształcie tuby

Źródło: pudelek.pl

Screen pochodzi z Instagrama Julii Wieniawy, instagram.com/juliawieniawa

Screen pochodzi z Instagrama Julii Wieniawy, instagram.com/juliawieniawa

Zdjęcie służące za screen tytułowy pochodzi z Instagrama Julii Wieniawy, instagram.com/juliawieniawa

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Mieszkanie Donalda Tuska

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Okazały dom Maryli Rodowicz

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Porządki pod domem Jarosława Kaczyńskiego

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Jak mieszka Marcin Tyszka? Luksusowe wnętrza wyglądają jak z katalogu

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Katarzyna Glinka wykańcza dom. Firmy przedstawiają aktorce rekordowe wyceny

Czytaj więcej >
Magda Narożna

Domy gwiazd

Jak mieszka Magdalena Narożna?

Czytaj więcej >