DomekIOgrodek.pl

fot. Kadr z programu "Nasz nowy dom" (youtbue.com/ Polsat)

Katarzyna Dowbor płakała na planie. Zdradziła, co ją tak poruszyło

21 Marca 2022

Autor tekstu:

Weronika

Katarzyna Dowbor od ponad dekady wspomaga polskie rodziny w programie "Nasz nowy dom". Przy pomocy ekipy budowlanej mieszkania potrzebujących przechodzą prawdziwe metamorfozy. Prezenterka wyznała, że początki serii wzbudzały w niej ogromne emocje.

Pierwsze zawodowe kroki Katarzyna Dowbor stawiała w Telewizji Polskiej jako twórczyni programu Studio Lato. Przez trzydzieści lat dziennikarka pojawiała się na ekranach TVP w hitach stacji takich jak m.in.: Apetyt na zdrowie, Pytanie na śniadanie, Ogrodowa Dowborowa Szczęśliwa 13-tka.

Prawdziwą rozpoznawalność Katarzyna Dowbor otrzymała podczas przejścia do Polsatu. Od 2013 roku jest gospodynią programu Nasz nowy dom. Wraz z ekipą remontową przemierza całą Polskę, by pomagać potrzebującym rodzinom w naprawie domów i mieszkań. W rozmowie z Jastrząb Post dziennikarka wyznała, że pierwsze odsłony programu wzbudzały ogromne emocje.

Katarzyna Dowbor płakała na antenie "Naszego nowego domu"

Katarzyna Dowbor od prawie 10 lat pomaga polskim rodzinom nierozpieszczanym przez los. Odcinki programu Nasz nowy dom ukazują telewidzom często smutne historie zwykłych uczestników, którzy nie mają zapewnionych godziwych warunków życia. Następnie ekipa remontowa w krótkim czasie zmienia wygląd dotychczasowego domu, by polepszyć komfort ich mieszkańcom.

Prowadząca program, Katarzyna Dowbor wyznaje, że początkowe sezony wiązały się z ogromnym wycieńczeniem emocjonalnym. Osobiste historie uczestników często powodowały, że z oczu prezenterki telewizyjnej spływały niechciane łzy.

- Zdarzało się, oczywiście. Zwłaszcza na początku naszego programu. Czyli 8 lat temu. Nigdy w życiu wcześniej nie stykałam się z tego typu problemami, z taką ogromną biedą, która niestety dotyczy takiej ilości osób. Nigdy nie sądziłam, że można żyć w tak tragicznych warunkach — wyznaje Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor po raz kolejny rusza na pomoc potrzebującym rodzinom

Na antenie Polsatu od 3 marca widzowie mogą oglądać kolejne odcinki hitu Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor wraz z budowlańcami po raz osiemnasty wyruszy w podróż po Polsce, by pomagać potrzebującym.

Program jak dotąd cieszy się sporą oglądalnością, co zapewnia prowadzącej pełne ręce pracy. Katarzyna Dowbor, zamiast poddać się własnym emocjom, postanowiła realnie pomóc potrzebującym. W obecnej sytuacji konfliktu na ziemiach Ukrainy dziennikarka wraz ze swoimi sąsiadami przygotowuje tymczasowe schronienia dla uciekających podczas ataków na miasta naszych wschodnich sąsiadów.

- Wiem, że nie ma co płakać, tylko trzeba się brać do roboty. To jest mój pomysł na to, aby się nie załamywać, nie przejmować tylko iść do przodu — wyznała podczas rozmowy Katarzyna Dowbor.

Artykuły polecane przez redakcję Domku i Ogródka

  • Nowa osoba w ekipie "Nasz nowy dom"

  • Nieprzyjemne znalezisko w ogrodzie przy nowym domu

  • Odbiór mieszkania od dewelopera - o tym musisz pamietać

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat pielęgnacji ogrodu czy domowych trików, koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Gwiazdy Gogglebox oczarowały cały internet. Budują niezwykły dom, czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy
Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Niebywałe jak mieszka Roksana Węgiel. Pokój gwiazdy może wzbudzić zazdrość u wszystkich
Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Gienek i Andrzej z Plutycz zrobili coś niewiarygodnego z domem. Fani niedowierzają
Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Tak mieszka Alicja Bachleda-Curuś. 4 sypialnie i 3 łazienki to tylko część luksusu
Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Niewiarygodne w jakich warunkach mieszka Dorota Gardias. Choć jest gwiazdą, nie pławi się w luksusach
Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Jacek Murański oprowadził po swojej willi. Luksus i bogactwo to mało powiedziane
Czytaj więcej >
Weronika

Redaktor.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]