Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > Katarzyna Dowbor powraca do telewizji. Nie uwierzycie co będzie remontować
Kamil Świętek
Kamil Świętek 14.09.2023 15:28

Katarzyna Dowbor powraca do telewizji. Nie uwierzycie co będzie remontować

Katarzyna Dowbor
Pawel Wodzynski/East News

Katarzyna Dowbor wraca z dalekiej podróży. Tak można powiedzieć w jednym zdaniu o nietypowej informacji udzielonej przez byłą gwiazdę Polsatu. Katarzyna Dowbor wraca na szczyt – o ile kiedykolwiek z niego spadła.

Po miesiącach batalii z władzami Polsatu, falą krytyki wylanej na zarząd, licznych słów wsparcia dla byłej prowadzącej programu „Nasz nowy dom”, Katarzyna Dowbor rozwiewa wszelkie wątpliwości fanów. Gdzie zobaczymy ją tym razem?

Katarzyna Dowbor i jej remonty

Katarzyna Dowbor to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Przez 10 lat widzowie kojarzyli ją wyłącznie z produkcją Polsatu. „Nasz nowy dom” to niewątpliwie medialne dziecko Katarzyny Dowbor. Dziecko, które nie było w stanie docenić tego, jak wiele straciło.

Niewątpliwie Polsat traci swoją największą gwiazdę. Katarzyna Dowbor po otrzymaniu wypowiedzenia nie pozostawiła na zarządzie Polsatu suchej nitki. Za nią wtórowali jej fani. Te kuriozalne sytuacje jasno pokazują, kto miał racje w sporze.

Katarzyna Dowbor po zwolnieniu otrzymała wiele propozycji współpracy. Takiej gwiazdy telewizji nie można od zepchnąć na karty historii. Wiele plotek wskazywało na to, że 64-latka przejdzie na medialną emeryturę, a tymczasem Katarzyna Dowbor szokuje nowym kontraktem. W to jednak wierzyli wszyscy jej znajomi…

Katarzyna Dowbor wraca do telewizji

To wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów Katarzyny Dowbor. Co najważniejsze, będzie ona prowadzącą programu o tematyce, w której czuje się najlepiej i dzięki której przez lata budowała swoją wiarygodność. Tak o nowej pracy wypowiada się Katarzyna Dowbor:

– Kochani, bardzo troszczycie się o mnie i często pytacie, co teraz będę robić… Mam dla Was znakomitą wiadomość. Wreszcie mogę Wam powiedzieć, że dołączam do zespołu CANAL+ Będę robiła to, co kocham i co zawsze lubiłam robić. Wracam do telewizji! – podaje RMF.

Nowy format CANAL+ i Katarzyna Dowbor w roli głównej

Największym zaskoczeniem jest jednak tematyka programu. Ustaliliśmy już, że Katarzyna Dowbor pozostanie w branży remontowo-budowlanej, aczkolwiek tym razem wyremontuje własny dom!

– W CANAL+ DOMO poprowadzę program, w którym zobaczycie metamorfozę mojego własnego domu. Przez ostatnie 10 lat pomagałam w tym innym, a teraz wreszcie przyszedł czas na odnowienie mojego domu. Podzielę się z Wami praktycznymi poradami dotyczącymi remontu domu, wystroju wnętrz, a także pielęgnacji ogrodu. Wszystkiego zdradzić Wam jeszcze nie mogę, ale cieszę się bardzo, że będziemy się znowu widywać. A teraz bierzemy się do pracy! – podaje Katarzyna Dowbor w swoich social mediach.

Co tu dużo mówić, Katarzyna Dowbor po raz kolejny pokazuje, że jest kobietą o żelaznych nerwach i niesamowitej sile charakteru. Pani Kasiu, życzymy kolejnych sukcesów zawodowych. Wy Drodzy Czytelnicy posłuchajcie tymczasem, jak o „transferze” tej dekady opowiada się sama Katarzyna Dowbor.