Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > Katarzyna Dowbor zagrozi Romanowskiej. Wraca na antenę z nowym formatem
Kamil Świętek
Kamil Świętek 26.05.2024 13:27

Katarzyna Dowbor zagrozi Romanowskiej. Wraca na antenę z nowym formatem

Katarzyna Dowbor i Elżbiera Romanowska
Fot. Instagram/katarzyna_dowbor_official, TRICOLORS/East News

Chociaż przygoda Katarzyny Dowbor z Polsatem wydaje się bezpowrotnie skończona, dziennikarka postanowiła nie porzucać swojej wielkiej miłości do formatów remontowo-budowlanych.

Mało tego. Po sukcesie produkcji „Dowborowa od nowa” emitowanej w Canal + Domo Katarzyna Dowbor zdaje się przeżywać drugą, medialną młodość. Czy zagrozi nawet Elżbiecie Romanowskiej?

Katarzyna Dowbor w nowym formacie Canal + Domo

Katarzyna Dowbor to zdecydowanie kobieta o silnym charakterze – chociaż słowa ta w zupełności nie oddają jej determinacji i miłości do pracy. Pożegnanie z Polsatem chociaż dla wielu byłoby ciosem, pozwoliło Katarzynie Dowbor tylko rozwinąć skrzydła.

Kto by pomyślał, że już parę miesięcy później stanie się ona gwiazdą Canal+Domo, a format „Dowborowa od nowa” zyskał tylu zwolenników, że zarząd stacji zdecyduje się nagranie kolejnej serii programu.

To jeszcze nie wszystko. O wieloletnią gwiazdę Polsatu ponownie zaczęła upominać się państwowa telewizja. Tak, Katarzynę Dowbor zobaczymy w śniadaniówce TVP.

Katarzyna Dowbor zagrozi Elżbiecie Romanowskiej?

Chociaż wydaje się, że Katarzyna Dowbor nie ma już powrotu do Polsatu, jej niesłabnąca popularność i kontrakt z dwoma prestiżowymi nadawcami to poważny, silny sygnał dla konkurencji.

Cóż, Katarzyna Dowbor czy na antenie Polsatu, czy w ramówce TVP, czy formacie Canal + to wciąż istna ikona telewizji, która swoją charyzmą, empatią i zapałem do pracy inspiruje kolejnych widzów. Jesienią czeka nas wiele zmian. Widzowie będą zachwyceni!

Katarzyna Dowbor w Canal + Domo

Na koniec przygotowaliśmy kilka statystyk, świadczących o tym, że Katarzyna Dowbor to właściwie „człowiek-instytucja”. Jej program „Dowborowa od nowa” tylko w przedpremierowym wydaniu 9 grudnia zgromadził 46 tys. widzów, przebijając średnią oglądalność innych programów stacji.

Nowy sezon produkcji remontowo-budowlanej emitowany jest na antenie Canal + Domo od 9 marca w soboty o 17.30 i cieszy się jeszcze większą popularnością niż poprzednio. To jednak nie wszystko. Jesienią zostanie wyemitowany kolejny sezon programu „Dowborowa od nowa”.

Program zmieni jednak swój format. Jak podaje portal Press, Katarzyna Dowbor będzie remontować w nim nie tylko swój dom, jak poprzednio, ale uczestników programu. Czy Elżbieta Romanowska i „Nasz nowy dom” będą mieć konkurencję? Okaże się już niebawem.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z kanału katarzyna_dowbor_official na Instagramie

ZOBACZ TAKŻE: