Katarzyna Warnke
TRICOLORS/East News
Marta Idzikowska - 9 Lutego 2021

Kontrowersyjna kuchnia Katarzyny Warnke

Aktorka Katarzyna Warnke pokazała na Instagramie swoje luksusowe mieszkanie, w tym bardzo nietypową kuchnię. Aneks wygląda jak zabudowa w salonie lub meblościanka, co potwierdza sama właścicielka. „Kuchnia, która chciała być salonem” - napisała kobieta. Fani są podzieleni w kwestii wystroju i funkcjonalności tego pomieszczenia.

Katarzyna Warnke to niezwykle popularna w ostatnich latach aktorka. Znana jest głównie z produkcji Patryka Vegi, m.in. z „Kobiet mafii” i „Botoksu”. Prywatnie związana jest z Piotrem Staramowskim, mają córkę Helenę.

Gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się zdjęciami swojego mieszkania. Lokal znajduje się w Warszawie, na Starej Ochocie, gdzie kobieta mieszka wraz z mężem i dzieckiem. Ostatnio postanowiła podzielić się z internautami aranżacją swojej kuchni, która okazała się być bardzo nietypowa.

Katarzyna Warnke i jej bardzo nietypowa kuchnia

Aktorka pokazała swoją kuchnię połączoną z salonem - pomieszczenia nie są wydzielone, wszystko stanowi spójną całość. Na podłodze leżą drewniane klepki ułożone w jodełkę, które dodają wnętrzu ponadczasowego charakteru.

W pokoju stoi ogromny i podłużny stół, przy którym zdecydowanie zmieści się wielu gości. Jednak to niezwykła kuchnia przyciąga największą uwagę, ponieważ ciężko na pierwszy rzut oka zauważyć, że to miejsce przeznaczone do przygotowywania posiłków! Jak napisała sama Katarzyna Warnke, jest to „kuchnia, która chciała być salonem”.

Zakładanie kostki toaletowej - większość popełnia błądZakładanie kostki toaletowej - większość popełnia błądCzytaj dalej

Aneks wygląda prędzej jak zabudowa w salonie albo luksusowa meblościanka. Wtapia się w ścianę i w pewien sposób kamufluje. Samego miejsca do gotowania jest raczej niewiele, większość zajmują szafki pnące się aż do sufitu. Pomieszczenie zdecydowanie jest bardzo piękne, ale czy na pewno funkcjonalne? Internauci są podzieleni.

Katarzyna Warnke i jej kuchnia wzbudzają kontrowersje wśród fanów

W komentarzach pod zdjęciem pojawiają się głosy zarówno zachwycone, jak i sceptyczne. Osoby ceniące dobry design bardzo chwalą gwiazdę i jej gust, a zwolennicy gotowania i ergonomicznych rozwiązań wyrażają wątpliwości, czy kuchnia rzeczywiście spełnia swoją funkcję.

- Strasznie mała ta kuchnia, jak tam w ogóle gotować? Kuchnia dobra dla singla chyba - napisała jedna z fanek Katarzyny Warnke.

- Wow, uwielbiam takie połączenia i nieoczywiste klimaty - dodała inna internautka.

- Na początku myślałam, że to taki PRL-owski segment, a tu kuchnia... Extra to wygląda - zachwyca się użytkowniczka Instagrama.

A wam jak się podoba ten wystrój? Zobaczcie zdjęcia poniżej.

Źródło: instagram.com/kasiawarnke

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News