kobieta uratowała dom
youtube.com/23 ABC News | KERO
Weronika Dadok - 19 Stycznia 2021

Kobieta uratowała domowników z pożaru

Mieszkanka Arizony nad ranem zauważyła, że nad domem jej sąsiadów unosi się dym. Kobieta bez wahania ruszyła na ratunek, wiedząc, że rodzina może jeszcze spać. Postanowiła wszystkich obudzić. Jej czyn pozwolił uniknąć tragedii, która mogła się wydarzyć kilka chwil później.

Kobieta, która przyczyniła się do uniknięcia tragedii, kierowała się swoją intuicją oraz tym, co widzi. Nie myliła się, ponieważ jej sąsiedzi byli w ogromnej opresji.

Sąsiedzi wciąż spali. Gdyby nie jej interwencja, niestety prawdopodobnie nie przeżyliby tego dnia. Nie byli świadomi, że w ich domu szaleje ogień.

Kobieta uderzała w drzwi chcąc obudzić sąsiadów

Nikt nie otwierał, choć kobieta nie dawała za wygraną. Próbowała do samego końca zwrócić ich uwagę.

Na popularnej w Stanach Zjednoczonych kamerce zainstalowanej na ganku, zarejestrowano całe wydarzenie. Interwencja trwała nieprzerwanie aż do skutku.

Przekręć jedną małą rzecz w oknie, a oszczędzisz krocie na ogrzewaniu. Zajmie kilka sekundPrzekręć jedną małą rzecz w oknie, a oszczędzisz krocie na ogrzewaniu. Zajmie kilka sekundCzytaj dalej

Kobieta uderzała energicznie w drzwi domu, dzwoniła również dzwonkiem w oczekiwaniu, aż sąsiedzi otworzą.

Chwilę później zawalił się dach

Intuicja sąsiadki, że zaraz może wydarzyć się tragedia, niestety się sprawdziła. Już sam dym unoszący się z dachu był niesamowicie alarmujący.

Pożar spowodował zawalenie się dachu po krótkim czasie od tego, jak dom opuścili domownicy.

Rodzina straciła w pożarze cały swój dobytek, na szczęście nikt nie ucierpiał. Można powiedzieć, że sąsiadka okazała się zbawieniem dla rodziny.

Takie sytuacje nie zdarzają się często, owy zbieg okoliczności daje do myślenia. Wiele brakowało, aby wydarzyła się tragedia. Choć dom ucierpiał i straty są ogromne, udało się uniknąć najgorszego.

Źródło: dobre.info.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Zdjęcie tytułowe jest screenem z portalu youtube.com z profilu 23 ABC News | KERO

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News