Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > Kuba Wojewódzki mieszka jak król. W obliczu kryzysu bogate wnętrza i szybkie samochody to za mało
Kamil Świętek
Kamil Świętek 25.01.2024 09:36

Kuba Wojewódzki mieszka jak król. W obliczu kryzysu bogate wnętrza i szybkie samochody to za mało

Kuba Wojewódzki
Piotr Molecki/East News

Kuba Wojewódzki to zdecydowanie postać na polskiej scenie medialnej, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Przez lata pracy w TVN umocnił swoją pozycję, stając się jedną z czołowych twarzy stacji.

Dziennikarz przyzwyczaił także swoich fanów do dzielenia się na Instagramie kadrami ze swojego wystawnego życia, czy odważnych wypowiedzi, dzięki którym dorobił się miana „króla TVN-u”. Króla, który wedle najnowszych doniesień będzie musiał szykować się do abdykacji. Czy mimo to utrzyma wystawne życie, do którego przyzwyczaił wszystkich?

To największy kryzys Kuby Wojewódzkiego od lat

O kryzysie Kuby Wojewódzkiego słyszał już chyba każdy. Dziennikarz obecny w mediach już od lat 80. czasy swojej świetności maj już dawno za sobą. Mimo zasiadania w ławie jurorskiej takich produkcji jak „Idol”, „Mam talent”, czy „X Factor” oraz medialnym rozgłosie dzięki produkcji „Kuba Wojewódzki”, liczby mówią same za siebie.

35. sezon show Kuby Wojewódzkiego przyciągnął o 103 tys. widzów mniej niż jego poprzednie sezony w 2022 roku. Wynik 582 tys. publiczności nie zachwyca, biorąc pod uwagę fakt, że Kuba Wojewódzki stracił także ważnego poplecznika w TVN, Edwarda Miszczaka.

Obraża wszystkich od lat bez żadnych konsekwencji ze strony władz TVN, bo wie, że Edward Miszczak bardzo go lubi i przymyka oko na jego ekscesy – podał w rozmowie z Pudelkiem anonimowy pracownik stacji, dodając, że „wybryki” Kuby Wojewódzkiego od lat wzbudzały kontrowersje.

Kuba Wojewódzki mieszka jak król

Wizja utraty miana „króla TVN-u” oraz ryzyko poniesienia konsekwencji za kontrowersyjne treści nie wróżą dobrze dla Kuby Wojewódzkiego. Wedle nieoficjalnych pogłosek nad dziennikarzem wisi widmo odejścia z mediów. Czy będzie on musiał przez to zrezygnować z wystawnego życia?

Powiedzieć o Kubie Wojewódzkim, że mieszka jak król, to nie powiedzieć nic. Dziennikarz znany jest ze swojego zamiłowania do szybkich i astronomicznie drogich samochodów, którymi często chwali się na Instagramie.

W jego „skromnym” garażu spotkamy takie perełki jak chociażby: Lamborghini Urus, Ferrari 488 Pista, Porsche 911 GT2 RS z pakietem Weissach, czy Bentley Cintonental GT. Zapewne niejeden książę mógłby pozazdrościć mu tej imponującej kolekcji.

Wnętrza rezydencji Kuby Wojewódzkiego zachwycają

Niemniej od kolekcji samochodów Kuby Wojewódzkiego zachwyca wnętrze jego apartamentu. To utrzymane zostało w jasnych barwach. Na uwagę zasługują designerskie dodatki oraz kontrastujące z jasnymi ścianami ciemne meble.

Dziennikarz jednak nie ma jednak wiele czasu na cieszenie się domowym spokojem. Bujne życie medialne, liczne podróże, aktywność w social mediach i liczne kontrowersje wokół jego osoby sprawiają, że Kuba Wojewódzki jest niemalże w ciągłych rozjazdach.

Pytanie tylko jak zmiana dyrektora programowego stacji wpłynie na stabilność finansową Kuby Wojewódzkiego i jego pozycję w TVN? Czy mimo perturbacji utrzyma on wystawne życie, do którego przyzwyczaił siebie i swoich fanów? Odpowiedź na to pytanie poznamy zapewne już niebawem.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z Instagrama użytkownika kuba_wojewodzki_official

ZOBACZ TAKŻE: