Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Aktualności > W trudnym czasie dom jest ostoją dla Idy Nowakowskiej. Jasne wnętrza rozjaśniają jej życie
Dominik Szczepanik
Dominik Szczepanik 24.01.2024 14:42

W trudnym czasie dom jest ostoją dla Idy Nowakowskiej. Jasne wnętrza rozjaśniają jej życie

Ida Nowakowska zwolniona z "Pytania na śniadanie"
Fot. zdjęcie poglądowe/Instagram/@idavictoria

Ida Nowakowska właśnie przeżywa trudne dni. Po wielu latach spotkał ją wielki cios. Profil gwiazdy na Instagramie zasypywany jest wyrazami wsparcia. Dziennikarka odnajduje spokój w swoim przytulnym domu, który jest jej ostoją. Został nietuzinkowo urządzony, a jasne wnętrza mogą rozjaśnić życie prezenterki. Ma też specjalny kącik, który w ciężkich chwilach z pewnością dodaje jej otuchy.

Gdzie mieszka Ida Nowakowska?

Ida Nowakowska mieszka w skromnym apartamencie w Warszawie razem z synem i mężem Jackiem Herndonem. Dziennikarka jest bardzo religijną osobą, w związku z czym w domu ma specjalny kącik do modlitw. 

To jedno z najważniejszych miejsc w apartamencie Idy Nowakowskiej. Wraz z ukochanym ich życie przepełnia wiara. Bóg jest dla nich oparciem w najcięższych chwilach, które właśnie dla prezenterki nastały. Wiele czasu spędzają w kąciku modlitewnym, gdzie umieszczona została Biblia i krzyż. Wokół wiszą święte obrazy, nie brakuje również świeczek.

ida nowakowska kącik modlitewny.jpg

Fot. Instagram.com/@idavictoria

Jak urządzone zostały wnętrza domu Idy Nowakowskiej?

Wnętrza w apartamencie Idy Nowakowskiej utrzymane są w jasnej kolorystyce. Dominują biel oraz beż. W oczy rzucają się także elementy wystroju w złotej barwie. Można także dostrzec dodatki charakterystyczne dla renesansu i baroku. Chodzi mianowicie o sztukaterię, czyli zdobienia ścian i sufitów, które nadają mieszkaniu niepowtarzalnego klimatu.

Z marmuru został wykonany blat kuchenny, przy którym domownicy przygotowują posiłki. Z tego samego materiału zrobione zostały płytki w niewielkiej łazience. 

Całość urokliwego klimatu panującego w mieszkaniu dopełniają bajeczne żyrandole, które robią niezwykłe wrażenie.

Ida Nowakowska zwolniona z "Pytania na śniadanie"

Obecne dni są bardzo smutne w życiu dziennikarki. Ida Nowakowska została zwolniona z “PnŚ”, z którym związana była przez tyle lat. Prezenterka zabrała głos i powiedziała, że zawsze w swojej pracy kierowała się profesjonalizmem i nigdy do tego, co robiła nie było zastrzeżeń. 

Jej profil został zalany morzem komentarzy z wyrazami wsparcia, na które Ida Nowakowska dzielnie odpowiada emotikonem z serduszkiem i podziękowaniami. Widać, jak bardzo boli ją utrata pracy, której się poświęcała przez wiele lat, a komentarze fanów koją jej złamane serce.

- Iduś!! Mocno wspieram zawsze i na zawsze!! Razem z wami i ja odeszłam od Pytania, ciężko bez was je oglądać! Jesteś ważną osobą w moim życiu! Mam nadzieje ze niedługo się gdzieś zobaczymy i wyściskamy!

- My dziękujemy za piękny uśmiech, którym obdarowywałaś nas przez wiele lat. Jesteś najlepsza. Czekamy na kolejne cudowne projekty z twoim udziałem. Całym sercem z Tobą

- Będzie mi Ciebie brakować, naturalna, serdeczność oraz profesjonalizm. Dziękujemy - pisali fani na profilu Idy Nowakowskiej.

ida nowakowska łazienka.jpg

Fot.Instagram.com/@idavictoria

Zobacz także:

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z profilu Idy Nowakowskiej na Instagramie