DomekIOgrodek.pl

instagram/@maciejkurzajewski

Maciej Kurzajewski wyjawił jak mieszka, dom wręcz pływa w luksusie i elegancji. Warunki odbierają mowę

10 Lutego 2023

Autor tekstu:

Aneta Wyszyńska

Maciej Kurzajewski to wszystkim znany prezenter radiowo-telewizyjny i dziennikarz sportowy. Odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi za swoją działalność charytatywną. Po rozwodzie z byłą żoną Pauliną Smaszcz pozostał w ich wspólnym domu. Dziennikarz pilnie strzeże swojej prywatności, ale czasami możemy zobaczyć jak mieszka dzięki zdjęciom wrzucanym na Instagrama.

Jak mieszka Maciej Kurzajewski?

Dom w Starej Miłosnej w Warszawie utrzymany został przede wszystkim w stonowanej kolorystyce. Przeważają odcienie szarości, które w połączeniu z brązowymi dodatkami, tudzież elementami wykończeniowymi mebli nadają elegancji i klasy. Bordowy, z granatowymi dodatkami dywan sprawia, że pomieszczenie staje się cieplejsze i przytulniejsze. Całość wieńczą dekoracje, którymi są m.in. zdjęcia z rodziną. Jak widać, trend ten jest coraz bardziej popularny pośród gwiazd, co mogliśmy zaobserwować w domu Kasi Cichopek.

Co jeszcze możemy zobaczyć na zdjęciach wrzucanych przez dziennikarza? Wydzielone miejsce, w którym umieścił bieżnię. Jako zapalony biegacz stara się trzymać formę nawet w deszczowe dni.

I tutaj nie zabrakło dominującej szarości, która w połączeniu z motywami zieleni przybliża naturę do Macieja. Całość dopełnia sporych rozmiarów doniczka z egzotyczną rośliną. I tutaj, musimy przyznać, że trend posiadania tego typu roślin to widocznie coś, co gwiazdy lubią najbardziej. Wystarczy przypomnieć sobie, że podobne roślinki posiada w swoim domu Ania Lewandowska.

Podczas pandemii, jak większość z nas Maciej pracował z domu. W tym celu stworzył w domowym zaciszu przytulne biuro. Postawił na minimalizm. To oznacza, że prezenter umieścił w nim tylko niezbędne do pracy rzeczy takie jak biurko, czy krzesło. Stojąca w tle biała, stara szafa dodaje swoistego uroku. I tutaj nie mogło zabraknąć szarości, którą rozświetla kolorowy miś.

Zobaczcie sami, jak prezentuje się, chociaż odrobina przestrzeni mieszkalnej Macieja Kurzajewskiego.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i ogródek:

Tagi:

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Niebywałe jak mieszka Roksana Węgiel. Pokój gwiazdy może wzbudzić zazdrość u wszystkich
Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Gienek i Andrzej z Plutycz zrobili coś niewiarygodnego z domem. Fani niedowierzają
Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Tak mieszka Alicja Bachleda-Curuś. 4 sypialnie i 3 łazienki to tylko część luksusu
Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Niewiarygodne w jakich warunkach mieszka Dorota Gardias. Choć jest gwiazdą, nie pławi się w luksusach
Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Jacek Murański oprowadził po swojej willi. Luksus i bogactwo to mało powiedziane
Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Alicja Węgorzewska ma salon jak nikt inny. Warunki przyprawiają o zawrót głowy
Czytaj więcej >
Aneta Wyszyńska

Absolwentka Administracji Samorządowej, której serce skradł świat przyrody. Miłośniczka fantasy i gier RPG. Nie wyobraża sobie życia bez pisania i muzyki w tle. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]