DomekIOgrodek.pl > Oświetlenie > Magiczna pościel świecąca w ciemności. Hit do każdej sypialni
Kamil Świętek
Kamil Świętek 22.09.2023 08:01

Magiczna pościel świecąca w ciemności. Hit do każdej sypialni

Pościel świecąca w ciemności
Unsplash/Faizan; Unsplash/Shashi Chaturvedula

Jaka jest recepta na idealną sypialnię? Miejsce to słynie nie tylko z dostarczania nam wysokiej jakości snu, ale również z zapewnienia przyjemnych doznań, chociażby podczas cieszenia się niesamowitym klimatem tego miejsca.

Sypialnia zdecydowanie nie powinna być miejscem szarym i nudnym, Za pośrednictwem odpowiednich dekoracji, oświetlenia, czy umeblowania możemy sprawić, że pomieszczenie to będzie niezwykle klimatyczne. Jak to zrobić? Może by tak wykorzystać pościel świecącą w ciemności?

Pościel świecąca w ciemności – patent na długie jesienne wieczory

Wielkimi krokami zbliża się jesień, a wraz z nią coraz dłuższe, często deszczowe i chłodne wieczory. W takich chwilach aż nie chce się wychodzić z domu. Dla wszystkich zmarzluchów oraz domatorów mamy dobrą wiadomość.

Przy odpowiednim zaaranżowaniu sypialni, możecie stworzyć z niej magiczne miejsce, którego długo nie będziecie chcieli opuszczać. Co prawda utrudni to poranne wstawianie, ale czy klimatyczne wieczory nie są warte grzechu?

Zapomnij o tradycyjnych lampach i kinkietach. To oświetlenie dobre do salonu. Sypialnia musi być jedyna w swoim rodzaju. Tu z pomocą przychodzi pościel świecąca w ciemności. Z takim akcesorium, nawet wieczorny seans filmowy nabierze innego znaczenia.

Pościel świecąca w ciemności - namiot.jpg
Unsplash/Kate Darmody

Jak stworzyć pościel świecącą w ciemności?

Jeśli nie chcecie wydawać fortuny na gotową pościel świecącą w ciemności, wykonanej ze specjalnych materiałów i technologii świetlnej, możecie urozmaicić sypialnie w swój własny, niepowtarzalny sposób.

Spójrzcie tylko na powyższe zdjęcie, aby przekonać się, jak niewiele potrzeba do stworzenia w sypialni niepowtarzalnego klimatu. Może by tak wykorzystać lampki ledowe i rozwiesić je przy suficie albo wokół szafek?

Może warto zakupić listwę LED i umieścić ją pod łóżkiem, aby nadać temu miejscu dodatkowego charakteru? Pomyślcie tylko za jakich romantyków i romantyczki będziecie uchodzić z tak podświetlonym łóżkiem.

Pościel świecąca w ciemności i jej praktyczność

Niezależnie od tego, czy pościel świecąca w ciemności będzie zakupiona w sklepie, czy też za pośrednictwem odpowiedniego podświetlenia zrobicie ją samodzielnie, zyskacie coś więcej, niż niesamowity klimat w sypialni.

Od teraz nigdy nie będziecie zastanawiać się, gdzie kończy się łóżko, gdy w nocy będziecie chcieli na chwilę wyjść do kuchni. Koniec z uderzaniem się o stelaż łóżka, czy zastanawianiem się, gdzie położyliście kapcie.

Delikatne podświetlenie sypialni poza dodaniem jej klimatu, pozwoli Wam na bezpieczniejsze korzystanie z niej bez przymusu świecenia światła. Pamiętajcie, że pościel świecąca w ciemności najlepiej prezentuje się w całkowitej ciemności. Niezależnie od tego, w jaki sposób podświetlicie sypialnię, zadbajcie o jej dobre zaciemnienie.

Pościel świecąca w ciemności - light.jpg
Unsplash/Joshua Rawson-Harris