Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Łazienka > Nagranie z remontu mieszkania Roksany Węgiel i jej partnera hitem sieci. Co tam się dzieje
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 24.05.2023 16:39

Nagranie z remontu mieszkania Roksany Węgiel i jej partnera hitem sieci. Co tam się dzieje

Roksana Węgiel
Kadry z filmu pochodzą z kanału roxiewegiel na TikToku

Roksana Węgiel niedawno kupiła mieszkanie i właśnie rozpoczęła remont. Na TikToku pojawił się film, na którym widać, jak piosenkarka z partnerem wygłupiają się podczas prac i doskonale się bawią. Fani są zachwyceni.

Roxie Węgiel kupiła mieszkanie

Roksanę Węgiel poznaliśmy w 2017 roku w kultowym programie telewizyjnym „The Voice of Kids”. Miała wtedy 12 lat. Od tego momentu minęło już sporo czasu, a Węgiel zaczęła koncertować i nagrywać kolejne płyty.

W tym roku Roksana Węgiel skończyła 18 lat. Gwiazda z impetem weszła w dorosłe życie. Wydała nowy album, jest w szczęśliwym związku z Kevinem Mglejem, a niedawno znowu zaskoczyła swoich fanów kolejną wiadomością.

Artystka kupiła nowe mieszkanie. Jak twierdzi, lokum nie będzie jej domem, a poważną inwestycją na przyszłość. Roksana Węgiel musi je jednak najpierw wyremontować. Gwiazda planuje przeprowadzić remont samodzielnie.

Tych warzyw nie sadź obok papryki. Zbiory nie będą udane Podlej nim surfinie. Balkon utonie w kwiatach

Piosenkarka z partnerem remontują mieszkanie

Od kilku dni wierni fani Roksany Węgiel mogą śledzić w mediach społecznościowych postępy w remoncie. Na początku Węgiel z partnerem pobrudzili ściany markerami i prosili internautów o inspiracje na malowidła.

Niedawno para pokazała, jak dobrze bawi się podczas remontu. Węgiel z chłopakiem tańczyli, wymachiwali rękami, śpiewali i robili dziwne miny. W ruch weszły także artykuły budowlane, między innymi blok ścierny i wiadro po farbie.

Pod filmem Węgiel pojawiła się lawina komenatrzy

Fani Roksany Węgiel oszaleli z zachwytu. Pod opublikowanym nagraniem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy pod adresem piosenkarki i jej nowej miłości. 

 - B U D O W A A A   POWODZENIA! - pisze jeden z internautów.

- Mam nadzieje Roxie że będziecie szczęśliwi 🥰 - dodaje kolejny. 

- Haahahhaha świetne kocham 😂🥰

Internauci cieszą się szczęściem piosenkarki i życzą powodzenia. A jak Wam, Czytelnicy podoba się remont w stylu Roxie Węgiel?