Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Aktualności > Najlepszy kierownik budowy „Nasz nowy dom” odszedł z programu. Wyjawił dlaczego
Aneta Wyszyńska
Aneta Wyszyńska 25.03.2023 14:06

Najlepszy kierownik budowy „Nasz nowy dom” odszedł z programu. Wyjawił dlaczego

Artur Witkowski
Facebook/Artur Witkowski

Artur Witkowski, przez prawie osiem lat był szefem jednej z ekip remontowych we flagowym programie Polsatu „Nasz Nowy Dom”. Wiele osób, zastanawiało się, co było powodem takiej decyzji i co właściwie, teraz porabia? Postanowiliśmy przyjrzeć się sprawie z bliska.

Kim jest Artur Witkowski?

Artur Witkowski jest byłym szefem ekipy remontowej we flagowym programie Polsatu „Nasz Nowy Dom”. Pracował z ekipą przez prawie osiem lat. Kojarzony jako sympatyczna, ale również odpowiedzialna i utalentowana osoba. Sprawnie koordynował przeprowadzane przez ekipę remonty, czyniąc magię budowlaną. 

Niestety, z powodów zdrowotnych, jesienią 2022 roku postanowił odejść z programu. Mimo tego nie wymazał z pamięci swoich znajomych z planu filmowego i od czasu do czasu wrzuca zdjęcia z tamtego okresu na swoje media społecznościowe.

Wielki konkurent Pepco wchodzi z impetem do Polski. Polacy będą wniebowzięci

Na co choruje Artur Witkowski?

Wszystko zaczęło się niewinnie, bo od klasycznego przewiania. Jak się później okazało, było to coś bardziej poważnego — zapalenie ucha oraz porażenie twarzy:

Przewiało mnie, a potem zapalenie ucha i porażenie nerwu twarzy. Wlekło się pół roku, ale już jest prawie ok. - tak o sytuacji wypowiadał się pan Artur.

Widzowie dość szybko zdążyli zauważyć problemy wynikające z kłopotów ze zdrowiem: opadająca warga oraz grymas zastygnięty na ustach. Wielu wielbicieli pana Artura było pewnych, że przebył zawał. Na całe szczęście nie doszło do tego. 

Aktualnie, pan Artur wraca powoli do zdrowia, o czym poinformował jego dobry znajomy pan Wiesław dla portalu part.pl:

Artur miał zapalenie mięśnia, jest dużo lepiej, lepiej wygląda, nie ma śladu po tym, co miał, serdecznie cię pozdrawiam!

Co aktualnie robi Artur Witkowski?

Pan Artur nadal pozostał w tematyce budowlanej. Posiada własną ekipę, która realizuje mnóstwo projektów na terenie naszego kraju. To, jak sobie świetnie radzą, jak i etapy ich pracy można zobaczyć w mediach społecznościowych. 

Wraz z architektem panem Maciejem Pertkiewiczem prowadzi swój kanał na platformie YouTube o nazwie „Twoja Ekipa”. 

Co można tam znaleźć? Cenne porady skierowane do tych, którzy zabierają się za prace wykończeniowe swoich domów i mieszkań.

Artur Witkowski i jego ekipa I.png
Facebook/Artur Witkowski
Artur Witkowski i jego ekipa II.png
Facebook/Artur Witkowski
Artur Witkowski na wesoło.png
Facebook/Artur Witkowski