DomekIOgrodek.pl
Katarzyna Dowbor

instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Śmierć uczestniczki programu "Nasz nowy dom"

6 Lutego 2021

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Katarzyna Dowbor przekazała na swoim Instagramie bardzo smutne wieści. Nie żyje pani Anna, uczestniczka programu "Nasz nowy dom". Prowadząca wytłumaczyła szczegóły zajścia i złożyła głębokie kondolencje osieroconej przez kobietę c&oacut

„Nasz nowy dom” to program, który pomaga bardzo wielu rodzinom w całej Polsce. Dzięki działaniom ekipy budowlanej udaje się wyremontować domy będące w bardzo złym stanie i znacznie poprawić jakość życia ich mieszkańców.

W jednym z odcinków przeprowadzana była metamorfoza domu pani Anny i jej córeczki. Niestety kobieta nie mogła nacieszyć się remontem zbyt długo - jak w piątek przekazała Katarzyna Dowbor, uczestniczka zmarła.

„Nasz nowy dom” i wielka tragedia

Katarzyna Dowbor przekazała bardzo smutną wiadomość dotyczącą pani Anny. Okazało się, że bohaterka programu przegrała walkę z nowotworem i osierociła swoją córeczkę.

- Kochani, podzielę się z Wami bardzo smutną wiadomością... Pani Ania, bohaterka 117. odcinka programu Nasz Nowy Dom, niestety przegrała walkę z chorobą nowotworową - napisała prowadząca na swoim Instagramie.

-Osierociła córeczkę Sarę. Będziemy zawsze o Pani Ani pamiętać. I cieszymy się, że mogliśmy spełnić Jej marzenie - dodała.

„Nasz nowy dom”: smutna historia pani Anny

Pani Anna Wersewicz była bohaterką 117. odcinka popularnego programu. Już wtedy kobieta mówiła o swojej chorobie nowotworowej, z którą zmaga się od lat. Było to ogromne utrudnienie, ponieważ nie mogła przez nią znaleźć pracy, co przekładało się na bardzo złe warunki bytowe jej i córki Sary.

Na szczęście zainterweniowała ekipa programu „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor wraz z fachowcami odremontowała dom pani Anny i znacznie poprawiła komfort ich życia. Dzięki wymianie instalacji, która była ogromnym problemem, udało się udostępnić rodzinie ciepłą wodę.

Internauci żegnają panią Annę

Fani programu „Nasz nowy dom” bardzo ubolewają nad śmiercią uczestniczki i jej osieroconej córeczki. Mimo długiego zmagania się z chorobą informacja przekazana przez Katarzynę Dowbor i tak jest dla wielu ogromnym ciosem.

-Tak bardzo mi przykro, to była taka dobra kobieta... Niech spoczywa w pokoju - napisała jedna z internautek.

- Serce pęka. Jakie to życie jest niesprawiedliwe - dodaje inna.

Źródło: wprost.pl

Zdjęcie tytułowe jest screenem z Instagrama Katarzyny Dowbor @katarzyna_dowbor_official, gdzie możecie zobaczyć więcej nagrań i zdjęć z jej udziałem.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

  • Dom Jarosława Kaczyńskiego

  • Gwiazda „Klanu” pokazała mieszkanie. Fani: „Też lubię chodzić po mieszkaniu bez ubrania”

  • Trzepanie dywanów na śniegu

Podobne artykuły

Katarzyna Dowbor

TV

"Nasz nowy dom" będzie miał konkurencję?

Czytaj więcej >
Dorota Szelągowska

TV

Dorota Szelągowska i przykre wydarzenie w programie

Czytaj więcej >
Projekt DOM

TV

Sposób w "Projekt DOM" na tanie i proste zaaranżowanie miejsca pracy

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

TV

Katarzyna Dowbor o historiach z "Nasz nowy Dom"

Czytaj więcej >

TV

Katarzyna Dowbor wyznała, że ekipy remontowe „Nasz nowy dom” czasem nie dają rady

Czytaj więcej >
Nasz nowy dom

TV

"Nasz nowy dom". Pani Beata, której sąsiad spalił dom, szczerze o swoim życiu

Czytaj więcej >