Nasz nowy dom
URZAD MIEJSKI W CIECHANOWCU/AGENCJA SE/East News/TRICOLORS/East News
Marta Idzikowska - 14 Stycznia 2021

„Nasz nowy dom”: decyzja zapadła, chodzi o rodzinę, której spalono dom.

W lipcu zeszłego roku cały internet żył tragiczną historią pani Beaty z Antonina. Jej dom, wcześniej wyremontowany przez ekipę programu „Nasz nowy dom”, został podpalony przez sąsiada. Rodzina została bez dachu nad głową. Jak się okazuje, budynek zostanie ponownie wyremontowany!

„Nasz nowy dom” jest jednym z najbardziej lubianych przez telewidzów programów. Ekipa budowlana z Katarzyną Dowbor na czele jeździ po całej Polsce, aby pomagać poszkodowanym przez los rodzinom.

W jednym z odcinków wyremontowany został dom pani Beaty z Antonina, w którym kobieta mieszkała z dwoma synami. Niestety w lipcu ubiegłego roku doszło do zatrważającej sytuacji - dom został spalony przez sąsiada.

„Nasz nowy dom” - wyremontowany dom został spalony

Jak się okazało, do spalenia bezpiecznego gniazdka pani Beaty przyczynił się jej sąsiad. Według ustaleń policji 54-mężczyzna korzystając z nieobecności rodziny, wszedł na posesję, a następnie zasnął z papierosem w ustach. Finał był tragiczny - budynek spłonął doszczętnie, a na dodatek życie stracił ukochany kot należący do dzieci pani Beaty.

Rodzina została bez dachu nad głową. Katarzyna Dowbor, która brała udział w remoncie, nie kryła słów wzburzenia. Obiecała również, że nie zostawi poszkodowanych uczestników w potrzebie i postara się im pomóc.

Symbolika białych róż. Warto ją poznać, aby wiedzieć komu ją podarowaćSymbolika białych róż. Warto ją poznać, aby wiedzieć komu ją podarowaćCzytaj dalej

- Nie mogę w to uwierzyć! Jak można pozbawić samotną matkę dwójki dzieci dachu nad głową. Bohaterka naszego programu pani Beata, mama Kacpra i Nikodema, straciła dom, który z takim poświęceniem wyremontowała ekipa programu "Nasz Nowy Dom". Nasi koledzy ciężko pracowali, by ta cudowna rodzina wreszcie mogła poczuć się bezpieczna, a sąsiad z zazdrości podłożył ogień i spalił ich najważniejsze miejsce na ziemi. Jakim trzeba być podłym człowiekiem, by coś takiego zrobić? - napisała na swoich mediach społecznościowych zbulwersowana prowadząca.

„Nasz nowy dom” - wspaniała wiadomość, dom zostanie ponownie odremontowany

Pani Beata i jej dzieci przez bardzo wiele miesięcy nie mogli podnieść się z rozpaczy po tragicznych wydarzeniach. Na szczęście trafili na ludzi o wielkich sercach!

Jak donosi Gazeta Współczesna, burmistrz Ciechanowca postanowił zorganizować zbiórkę, dzięki której udało się zebrać pieniądze na materiały oraz projekt. Podobno trwają już prace nad odbudowaniem domu. Rodzina pani Beaty uzyskała schronienie dzięki Marzenie Kryńskiej, dyrektorce Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowcu.

Budowa domu ma zakończyć się w okolicach marca, wtedy też do remontu przystąpi ekipa „Nasz nowy dom” kierowana przez Katarzynę Dowbor! Odcinek, w którym zobaczymy finał tej niezwykłej historii, zobaczymy prawdopodobnie w następnej edycji programu.

Jak widać, Katarzyna Dowbor dotrzymała danego pani Beacie i jej synom słowa.

Źródło: pudelek.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Burmistrz Ciechanowca zwraca się z gorącym apelem o pomoc finansową pogorzelcom z naszej gminy. 18 lipca 2020 r. pożar...

Opublikowany przez Gmina Ciechanowiec Poniedziałek, 20 lipca 2020

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News