Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > Nie uwierzycie kto poprowadzi „Nasz nowy dom”. W końcu wyszło na jaw
Kamil Świętek
Kamil Świętek 11.05.2023 17:22

Nie uwierzycie kto poprowadzi „Nasz nowy dom”. W końcu wyszło na jaw

Wiadomo kto poprowadzi „Nasz nowy dom”
facebook.com/NaszNowyDom

Zmiana prowadzącej w programie: „Nasz nowy dom”. W końcu wyszło na jaw kto go poprowadzi. Czy nowa prezenterka sprosta próbie zastąpienia Katarzyny Dowbor, która przez dekadę co tydzień gościła na w domach Polaków? 

Program „Nasz nowy dom”

Program „Nasz nowy dom” produkcji Constantin Entertainment Polska emitowany jest w telewizji Polsat od 2013 roku. Przez ostatnie 10 lat wyemitowano 20 sezonów programu, dzięki któremu odmieniono życie wielu potrzebujących Polaków. W ciągu 5 dni ekipa remontowa pod przewodnictwem Katarzyny Dowbor przeprowadzała niesamowitą metamorfozę domów. Łącznie ekipa wyremontowała aż 300 lokali.

Od początku premiery telewizyjnej program ten cieszył się niesłabnącą popularnością, zbierając co tydzień miliony Polaków przed telewizorami. Zaangażowanie ekipy, życzliwość i empatia Katarzyny Dowbor oraz niesamowite zdolności architektów to określenia, które najlepiej opisują scenariusz tego programu. 
 

Rozpuść w wodzie i przetrzyj podłogę. Będzie lśnić jak nowa Wiadomo skąd Polska kupuje najwięcej truskawek. Nikt się nie spodziewał

Zmiana prowadzącej w programie: „Nasz nowy dom”

Najnowsza wieść dotycząca letniej ramówki w Polsatu głosi, że Katarzyna Dowbor, prowadząca od 2013 roku program „Nasz nowy dom” nie pojawi się w kolejnym sezonie programu. Jej miejsce zastąpi znana i lubiana aktorka Elżbieta Romanowska.

Tutaj jednak pojawia się pytanie: „Czy metamorfozy domów bez Katarzyny Dowbor dalej będą takie same?”. Widzowie przyzwyczajają się do prowadzących, tym bardziej, gdy goszczą ich w swoich domach nieprzerwanie od 10 lat.
 

Planowana zmiana, czy nieoczekiwana luka w ramówce?

Jak głoszą doniesienia, zdjęcia do nowego sezonu programu „Nasz nowy dom” zaczynają się już najbliższy poniedziałek. Czy zmiana prowadzącej była planowana? Tak dziesięcioletnią pracę Katarzyny Dowbor podsumował Edward Miszczak, dyrektor programowy Telewizji Polsat: „Dziękujemy Katarzynie Dowbor za ogromną wrażliwość, zaangażowanie, profesjonalizm i wkład, który wniosła w tworzenie naszego programu”.

Czy krótkie słowa podziękowania wystarczą dla osoby, która zbudowała ten program od zera i w pierwszych trzech odcinkach tej serii zebrała ponad milionową publiczność przed telewizorami? Jedno jest pewne – niezależnie od prowadzącej, program „Nasz nowy dom” będzie emitowany jak zwykle o 20.05 w Polsacie.