Końska noga na schodach
pixabay.com/(CC0 Domena publiczna)/moritz320
Weronika Dadok - 4 Marca 2021

Noga konia podrzucona pod drzwi starszego małżeństwa

Do tego nietypowego zdarzenia doszło kilka dni temu w Sulejowie. Na schodach jednego z domów właściciele znaleźli odciętą końską nogę. Mieszkające w posiadłości starsze małżeństwo jest przerażone.

Zgodnie z informacją przekazaną przez portal sulejow24.com sytuacja miała miejsce 26 lutego. Noga karego konia doprowadziła do strachu znalazców.

Niepokojące znalezisko na schodach - noga konia przeraziła domowników

Gdy właściciele domu zauważyli, co znajduje na wejściowych schodach, od razu zdecydowali się poinformować policję. Sprawa była niecierpiąca zwłoki, gdyż, jak dobrze wiemy, jej wpływ na otaczającą przestrzeń mógł być bardzo negatywny.

Niestety wciąż nie wiadomo dlaczego noga konia wylądowała akurat na posesji starszego małżeństwa.

Jak dowiadujemy się na lamach portalu sulejow24.com, jego autor, Sebastian Domaradzki uważa, że w domu mieszka para sympatycznych starszych osób, która na pewno nie ma w okolicy wrogów.

Prawdziwy dramat pod domem Jarosława KaczyńskiegoPrawdziwy dramat pod domem Jarosława KaczyńskiegoCzytaj dalej

Ponadto, zastanawiające dla autora portalu jest to, kto mógłby chcieć zaszkodzić mieszkańcom akurat w ten sposób?

Zdenerwowali domownicy chcą założyć monitoring

Właściciele posesji nie posiadają monitoringu, co bardzo utrudnia pomyślny przebieg sprawy. Nikt niestety nie zauważył osoby, bądź kilku, które pozostawiły niemiłą niespodziankę.

Odległość od ogrodzenia do schodów wynosi około 20 metrów. Dom usytuowany jest niedaleko lasu. Być może to dzikie zwierze jakimś sposobem przyciągnęło akurat w to miejsce swoją zdobycz? Niestety w tej sytuacji nic nie jest pewne.

Sprawą zajęła się policja, a końska noga wraz z kopytem została zabezpieczona. Policjanci z Sulejowa proszą o kontakt ze strony wszystkich osób, które mogą podzielić się wiedzą w tej sprawie.

Przerażeni właściciele posesji po tym wydarzeniu zastanawiają się poważnie nad instalacją kamery, która będzie rejestrować podobne sytuacje. Choć mamy nadzieję, że więcej do nich nie dojdzie.

Źródło: epiotrkow.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News