DomekIOgrodek.pl > Domy gwiazd > Oto jak dziś mieszka Marcin Hakiel. Tancerz żyje w luksusowym apartamencie
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 22.06.2022 13:39

Oto jak dziś mieszka Marcin Hakiel. Tancerz żyje w luksusowym apartamencie

Marcin Hakiel
fot. https://www.instagram.com/marcinhakiel/

Zastanawialiście się, jak dziś mieszka Marcin Hakiel? Okazuje się, że po rozstaniu z Kasią Cichopek tancerz pozostał w ich luksusowym apartamencie w Warszawie. Teraz prowadzi życie singla w nieruchomości wartej ok. 2 mln zł.

Przez kilkanaście lat Marcin Hakiel prowadził wspólne życie z partnerką Kasią Cichopek. Niestety, ich małżeństwo rozpadło się, a o byłej parze zaczęły rozpisywać się wszystkie media w kraju. Wielu fanów zastanawiało się, gdzie teraz osiadł się Marcin Hakiel?

Kasia Cichopek wyprowadziła się od Hakiela

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek rozwiedli się po 14 latach małżeństwa. Tuż po ogłoszeniu wieści o rozstaniu, jeden z tabloidów przyłapał aktorkę na wynoszeniu swoich rzeczy do nowego apartamentu. Według "Super Expressu" Cichopek zamieszkała w ekskluzywnym miejscu na warszawskim Mokotowie. Marcin Hakiel miał za to zostać w ich dotychczasowym mieszkaniu.

- Mimo wyprowadzki Kasia nadal nie ma daleko do Marcina. Hakiel pozostał w starym mieszkaniu, a Cichopek wyprowadziła się do ich nowego apartamentu. [...] Mieszkanie mieści się na tej samej ulicy co lokum, w którym mieszka Hakiel — doniósł Pudelek.

Jak dziś mieszka Marcin Hakiel?

Dziś Marcin Hakiel prowadzi życie singla w luksusowym apartamencie na Mokotowie. Tancerz niewątpliwie ma mnóstwo miejsca dla siebie, gdyż do tej pory wnętrze dzielił z dziećmi i byłą partnerką. Nieruchomość ma ponad 100 metrów kwadratowych i poniekąd jest warta ok. 2 milionów złotych.

A jak wygląda mieszkanie Marcina Hakiela? Od razu widać, że apartament jest dostosowany do życia rodzinnego. Wnętrza są ciepłe i pełne zabawek oraz gier dla całej rodziny. Niewątpliwie cieszy to dzieci Hakiela, które regularnie odwiedzają go w domu.

Przeglądając zdjęcia na Instagramie, widzimy, że znakiem rozpoznawczym apartamentu są przestronne i jasne pomieszczenia. Wewnątrz dominują delikatne kolory, jak biel czy szarość. Ocieplają je jednak liczne dodatki, które sprawiają, że mieszkanie staje się ujmujące i familijne. Patrząc na pokoje dzieci, widzimy, że rodzice również w nich stawiali na subtelną kolorystykę. Nie bali się jednak rzucających się w oczy zabawek. Największe wrażenie robi ogromny różowy zamek, o którym marzyłby niejeden maluch. Ważnym punktem w domu jest także przestronny balkon, na którym uwielbia wylegiwać się Marcin Hakiel.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Domek i ogródek:

1. Katarzyna Dowbor płakała na planie. Co się stało?

2. Co najbardziej szkodzi astmatykom w domu? Kilka ważnych informacji

3. Nie wyrzucaj nasion papryki, można wykorzystać je w świetny sposób

Źródło: o2.pl, jastrzabpost.pl

Polecane