Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Łazienka > Pielęgnuj ubrania i skorzystaj z nowej promocji suszarek Haier

Pielęgnuj ubrania i skorzystaj z nowej promocji suszarek Haier

Suszarka Haier
Materiały promocyjne

Suszarki bębnowe stają się coraz bardziej popularne. Są wygodne w użytkowaniu, oszczędzają czas, a także zapewniają profesjonalną pielęgnację ubrań. Warto zwrócić uwagę na promocję suszarek  Haier, w której można bezpłatnie przetestować urządzenie przez 45 dni otrzymując w prezencie łącznik. Dlaczego jeszcze suszarki Haier warte są uwagi?

Dbałość o tkaniny

Suszarki Haier i-Pro 7 to jedne z modeli objętych promocją. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić najlepsze rezultaty suszenia, ale również bezpieczeństwo nawet najdelikatniejszych tkanin. Dzięki strukturze bębna Pillow Drum, imitującej kształt maleńkich poduszek, pranie delikatnie ślizga się po jego powierzchni sprawiając, że materiały zachowują swoją pierwotną jakość na dłużej. Ubrania suszone są skutecznie, ale w bardzo delikatny sposób, co nie przyczynia się do powstawania zagnieceń. Wybierając jeden z czternastu dostępnych programów, w łatwy sposób można poradzić sobie z wysuszeniem wszystkich rodzajów tkanin. Zaczynając od grubych syntetyków, pościeli, bawełny i płaszczy, poprzez ubrania sportowe, dziecięce, kończąc na delikatnych tkaninach wełnianych czy kaszmirowych.  Dodatkowo urządzenie posiada Certyfikat Woolmark, czyli gwarancję, że nawet wełna nie ulegnie uszkodzeniom pod wpływem pracy mechanicznej. Urządzenie dobiera odpowiednią temperaturę tak, by nie zniekształciła tkanin, zachowując ich gładki fason, właściwy rozmiar i krój. System zapobiega mechaceniu się ubrań, umożliwia skuteczne czyszczenie oraz zbieranie włókien i sierści w specjalnym miejscu. Można również odświeżyć ubrania, bez konieczności ich prania. Wybierając program odświeżania, który skutecznie likwiduje zapachy jedzenia oraz jego pozostałości np. po wizycie w restauracji. W trosce o zdrowie program bezpiecznie neutralizuje bakterie przy pomocy pary wodnej. 
28_31102749_11_15_m_hd100-a2979n-it-X.jpg

Komfort użytkowania

Suszarki Haier posiadają cechy, dzięki którym użytkowanie będzie jeszcze wygodniejsze. Po pierwsze, dzięki praktycznemu, wewnętrznemu oświetleniu bębna, można łatwo wkładać i wyjmować pranie bez obawy o zostawienie w nim zagubionych skarpetek. Po drugie, użytkowanie i-Pro 7 jest niezwykle higieniczne. Nowy system filtracji w suszarce Haier pozwala na skuteczne zbieranie kłaczków i włókien w jednym miejscu, dzięki trójwarstwowej konstrukcji filtra. Jego położenie jest zintegrowane z konstrukcją bębna, co umożliwia bardzo łatwy do niego dostęp. To, co wpływa również na komfort użytkowania to duża pojemność bębna. Szeroki otwór pozwala na szybki, łatwy oraz wygodny załadunek i rozładunek suszarki, ale również oznacza mniejszą częstotliwość suszenia i oszczędności. Suszarki Haier z pompą ciepła pozwalają znacznie zmniejszyć zużycie energii, redukując jej pobór nawet o 50% w porównaniu ze zwykłą suszarką bębnową. Technologia pompy ciepła jest nowoczesnym, energooszczędnym i ekologicznym systemem suszenia, efektywnie wykorzystującym raz nagrzane powietrze w bębnie.
 

Wybierając Haier dbasz o środowisko

Wybierając suszarkę Haier i-Pro 7 o klasie energetycznej A++, dbasz o środowisko, oszczędzasz swój cenny czas, ale również energię i płacisz niższe rachunki za prąd. 

Więcej informacji: https://promocja-haier.pl/suszarka-45-lacznik