Piotr Żyła
ANDRZEJ LANGE/East News
Marta Idzikowska - 1 Marca 2021

Piotr Żyła buduje imponujący dom

Piotr Żyła nie może narzekać na ogromne sukcesy. Sportowiec został ostatnio Mistrzem Świata w Obestdorfie, czym wzbudził wielką radość wszystkich Polek i Polaków. Na dodatek buduje nowy dom z ukochaną, czym podzielił się jakiś czas temu na Instagramie. Widać, że już nie może się doczekać zamieszkania w nowym gniazdku!

Ostatnio świat obiegła informacja o wielkiej wygranej Piotra Żyły, który zdobył tytuł Mistrza Świata w niemieckim Obertsdorfie.

Również w życiu prywatnym sportowcowi układa się znakomicie. Wraz z ukochaną, Marceliną Ziętek, układa wspólne życie. Ogromnym krokiem będzie dla pary zamieszkanie w nowym domu!

Piotr Żyła buduje dom. Robi wrażenie

Piotr Żyła zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać, że budowa jego nowego domu ma się świetnie! Prace trwają w najlepsze, a na fotografii widać, że nawet sam sportowiec chwycił za narzędzia i majsterkuje na budowie.

W udostępnionym poście widoczny jest budynek jednorodzinny z dachem dwuspadowym. Będzie tradycyjnie i swojsko, a ważnym elementem będą sporych rozmiarów okna.

Monika Zamachowska przemeblowała mieszkanie po mężu. Nowe elementy wystrojuMonika Zamachowska przemeblowała mieszkanie po mężu. Nowe elementy wystrojuCzytaj dalej

Piotr Żyła uchylił także rąbka tajemnicy i pokazał, jak dom będzie wyglądał w środku. Widać, że sportowiec ceni przestrzeń - pomieszczenia wyglądają na bardzo obszerne. Dom będzie energooszczędny i budowany w nowoczesny sposób. Charakterystyczne dla firmy, która świadczy usługi sportowcowi, jest również szybkość działania.

- Jeszcze tylko chwilka i gotowy - podpisał udostępnione zdjęcia Piotr Żyła.

Piotr Żyła buduje dom. Fani są podekscytowani

Fani skoczka bardzo cieszą się szczęściem swojego idola, czemu dają upust w licznych komentarzach.

- Pieter i na skoczni daje radę i na budowie. Człowiek złoto - pochwalił jeden z internautów.

- Jest magicznie. Niech się mury pną do góry - dopisał inny.

Źródło: piotr_zyla_official

Piotr Żyła

Zdjęcie pochodzi z Instagrama Piotra Żyły, @piotr_zyla_official gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć domu sportowca.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News