Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > Promocja tygodnia w Action, został tylko jeden dzień. Wielkie obniżki cen narzędzi ogrodniczych
Aneta Wyszyńska
Aneta Wyszyńska 27.02.2023 16:32

Promocja tygodnia w Action, został tylko jeden dzień. Wielkie obniżki cen narzędzi ogrodniczych

Sklep Action
Jakub Kaminski/East News; screen gazetki promocyjnej sklepu Action

Planujecie już teraz zacząć ogrodowe prace? To dobrze, gdyż pora zaczyna się robić idealna. Co jednak kiedy okaże się, że narzędzia ogrodowe przestały spełniać swoją funkcję i należy wymienić je na nowe? Wtedy warto udać się na zakupy do sklepu Action, który na swojej cotygodniowej promocji ma narzędzia ogrodowe.

Promocje w Action

Jeśli potrzebujemy spulchnić ziemię w ogrodzie, a chwilowo zabrakło nam narzędzi, możemy nabyć takowe w sklepie Action. Na promocji posiadają 3-zębowe pazurki ogrodnicze Garden Touch. Wykonane z drewna posiadającego certyfikat FC świadczące o tym, że do jej stworzenia wykorzystano zasoby zrównoważone. Mają 9 centymetrów długości, są szerokie na 8,7 centymetra szerokości i 29,9 centymetrów wysokości. Można je nabyć w cenie 3,99 za sztukę. 

obraz_2023-02-27_154447773.png
Screen ze strony action.pl
Dziadek mieszał 3 składniki i nawoził nimi pomidory. Co roku zbiory nie mieściły się w głowie

Ostatnie dni promocji

Przepaliła się lampa w ogrodzie, a może chcecie stworzyć romantyczną atmosferę? Możecie zakupić w sklepie Action śliczną, solarną lampę ogrodową. Wykonana ze stali nierdzewnej z oświetleniem LED jest gotowa do natychmiastowego użytku. Srebrny kolor doda elegancji nie tylko drodze prowadzącej do domu, ale również altanie, czy przy basenie. Jej wymiary to: 5,3 centymetra wysokości na 5,3 centymetra szerokości, zaś długość to 39 centymetrów. Zasilanie energią słoneczną sprawia, że jest ona ekologiczna. Jej cena to jedynie 3,39 za sztukę.

Warto mieć na uwadze, że większość z wymienionych przez nas rabatów obowiązuje tylko do końca lutego. Luty kończy się już jutro, czyli 28. Dlatego, jeśli chcesz zaopatrzyć się w tanie narzędzia ogrodowe, nie czekaj ani chwili.

obraz_2023-02-27_154855847.png
Screen ze strony action.pl

Pozostałe promocje

Jeśli wybieracie się na zdecydowanie większe zakupy, to na promocji znajdziecie również:

  • Motykę Garden Touch w cenie 3,99 szt.
  • Łopatkę ogrodową Garden Touch za 3,99 szt.
  • Grabki Ogrodowe 3- zębowe również w cenie 3,99 szt.
  • Znaczniki do roślin 16 szt./opakowanie za jedyne 2,99
obraz_2023-02-27_154810585.png
Screen ze strony action.pl
Tagi: Ogród