Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Aktualności > Rodzinny, beżowy dom Igi Świątek zaskakuje skromnością. Wiemy, jak jest urządzony
Dominik Szczepanik
Dominik Szczepanik 07.01.2024 14:46

Rodzinny, beżowy dom Igi Świątek zaskakuje skromnością. Wiemy, jak jest urządzony

Iga Świątek
Fot. Kadr z Gali Mistrzów Sportu w Polsacie

W sobotę 6 stycznia na Polsacie pokazywana była Gala Mistrzów Sportu, na której ogłoszone zostały wyniki plebiscytu “Przeglądu Sportowego” na Sportowca Roku 2023. Zwyciężczynią okazała się Iga Świątek. Z pewnością wielu fanów zastanawia się, w jakich warunkach mieszka najlepsza tenisistka świata, z której Polacy są tak dumni i jak wygląda jej beżowy dom. Choć sieć zalała fala braw i gratulacji dla młodziutkiej zawodniczki, część Polaków wskazała, że na tytuł najlepszego sportowca tego roku zasłużył kto inny. Podali jego nazwisko.

Gdzie mieszka Iga Świątek?

Rodzinny dom Igi Świątek znajduje się pod Warszawą w Raszynie. Urządzony został gustownie, choć skromnie, nie ma tam takiego przepychu jak choćby u Maryli Rodowicz, gdzie nawet krany, z których płynie woda są złote. Iga z racji tego, że jeździ po całym świecie na turnieje nie bywa często w tych “czterech ścianach”, ale gdy już trafi jej się trochę wolnego, są dla niej prawdziwą oazą spokoju i bezpieczeństwa.

iga świątek dom.jpg

Fot. Instagram.com/Iga Świątek

Jak urządzony został dom Igi Świątek?

Dom Igi Świątek ma dwie kondygnacje, dzięki czemu wygodnie jej się tam mieszka z siostrą i rodzicami. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to robiący wrażenie rozmiarem podjazd. Ściany budynku pomalowane zostały na beżowo. Cała posiadłość otoczona została drzewami, dzięki czemu Iga i jej rodzina są nieco ukryci od wścibskich oczu osób postronnych. Mają też piękny ogród z różnymi krzewami, roślinkami i drzewkami.

W centrum kuchni obudowanej jasnym drewnem postawiony został okrągły stół. W domu znajduje się także siłownia, z której z pewnością tenisistka chętnie korzysta. Pokój Igi Świątek jest bardzo skromny, nie ma tam przesadnego bogactwa. Stoją tam zwyczajne meble z drewna, biurko i krzesło. 

Burza w komentarzach po wyborze Igi Świątek na sportowca roku

Fanpage Polsatu został zasypany gratulacjami dla Igi Świątek. Przeważająca liczba osób cieszy się z tego, że to Iga Świątek została Sportowcem Roku i pojawiły się liczne gratulacje oraz brawa dla tenisistki. Niektórzy jednak uważają, że kto inny powinien otrzymać ten tytuł. A mianowicie przedstawiciel naszego sportu narodowego czyli siatkówki, genialny siatkarz Aleksander Śliwka. Zaskakiwać też może, że w top10 nie znalazł się najlepszy polski piłkarz Robert Lewandowski.

Gratulacje i wielkie brawa

Gratulacje Iga

Brawo Iga, jesteś wielkim sportowcem i mistrzynią. Gratulacje, super sprawa

Gratulacje, chociaż Śliwka powinien być na 1 miejscu. Ale najlepsze i tak jest to, że Lewego nie ma w 10

Brawo, brawo, brawo, brawo Iga stawiałam na Ciebie zasługujesz dziewczyno

To już nie Robercik jak mi przykro. Brawo Iga tak dalej - czytamy w komentarzach.

iga świątek pokój.jpg

Zobacz także:

Tagi: Dom