łazienka
twitter.com/CheyMillz
Marta Idzikowska - 6 Marca 2021

Kobieta odkryła tajemne przejście za lustrem w swojej łazience

Mieszkanka Nowego Jorku, Samantha Hartsoe, już od jakiegoś czasu czuła, że z jej łazienki wydobywa się zimne powietrze. Gdy zdjęła lustro, aby to sprawdzić, okazało się, że w ścianie tuż za nim znajduje się dziura. Kobieta zdecydowała się przez nią przejść, a wtedy jej oczom ukazało się... kolejne ukryte mieszkanie! Nagranie z całej akcji jest niesamowite.

26-letnia Samantha Hartsoe od pewnego czasu wynajmowała mieszkanie w Nowym Jorku. Lokal spełniał jej wymagania, jedynym problemem były podmuchy wydobywające się z łazienki.

- To było dziwne, ponieważ nie mam tam otworu wentylacyjnego. To zimne powietrze było trochę podejrzane - wyznała.

Kobieta postanowiła zbadać problem i dokładnie zlokalizować źródło, z którego wydobywa się zimne powietrze. Okazało się, że zjawisko najbardziej wyczuwalne jest w okolicy lustra na ścianie, dlatego Amerykanka postanowiła je zdjąć. Wtedy jej oczom ukazał się widok, którego nie zapomni do końca życia.

Za lustrem w łazience znalazła tajemne przejście

Okazało się, że tafla do tej pory zakrywała sporych rozmiarów dziurę w ścianie. Po oględzinach Samantha zdecydowała się zbadać, co znajduje się za otworem, a także nagrać całe przedsięwzięcie.

Anna Seniuk musi sprzedać rodzinny domAnna Seniuk musi sprzedać rodzinny domCzytaj dalej

Po przedostaniu się przez tajemnicze przejście, kobieta znalazła się w pomieszczeniu, które okazało się być częścią całkiem innego mieszkania! Podłoga znajdowała się znacznie niżej niż w jej lokalu, dlatego nie mogła od razu dostać się z powrotem do swojej łazienki. Zdecydowała się iść dalej.

Mieszkanie było trzypokojowe, wszędzie otwarte były okna, przez które wpadało chłodne powietrze - to właśnie przez to lokatorka czuła ciągły przeciąg. Lokum było puste, jednak znalazły się tam ślady ludzi - puste opakowania i butelki. Jak przyznała kobieta, fakt, że ktoś mógł tam przebywać, wzbudził jej ogromny niepokój.

- To miejsce było ogołocone i nie nadawało się do zamieszkania - powiedziała Hartsoe. Toaleta, na którą trafiła Samantha nie miała wanny i umywalki, były w niej jedynie rury.

Tajemnicze mieszkanie za lustrem. Sytuacja rodzi wiele pytań

Po wyjściu przez drzwi frontowe z trzypokojowego mieszkania dziewczyna znalazła się na jednym z korytarzy w swoim budynku. Sprawę zgłosiła do zarządu miejsca zamieszkania.

Co ciekawe, okazało się, że nawet opiekuni budynku nie wiedzieli o tajemniczym przejściu za lustrem. Samantha postanowiła podzielić się z internautami szokującym nagraniem swojego odkrycia. Film zyskał gigantyczną popularność w sieci, zdobywając ponad milion wyświetleń. Możecie zobaczyć całość poniżej.

Źródło: onet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News