Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > Tak mieszka Dorota Szelągowska. Jej salon jest pełen ciepła
Kamil Świętek
Kamil Świętek 02.05.2024 08:46

Tak mieszka Dorota Szelągowska. Jej salon jest pełen ciepła

Dorota Szelągowska
Fot. dotindotin/Instagram

Dorota Szelągowska to zdecydowanie ta postać polskiego show biznesu, której nie trzeba nikomu przestawiać. Ceniona projektantka wnętrz doceniona została przez wiernych fanów za niesamowite metamorfozy mieszkań.

Jakiś czas temu gwiazda poinformowała o przeprowadzce. Jesteście ciekawi jak mieszka Dorota Szelągowska? Cały jej dom przepełnia miłość i nie jest to zasługa wyłącznie nietuzinkowego wykończenia mieszkania.

Życie prywatne Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska przeprowadziła się wraz z córką Wandą na warszawski Żoliborz. Chociaż jej mieszkanie jest mniejsze od tego w Służewcu, zdecydowanie jest bardziej praktyczne. Czyżby Dorota Szelągowska zaczęła doceniać praktyczny minimalizm?

- Moje poprzednie mieszkanie było za duże i za luksusowe. To, w którym mieszkam teraz, dużo bardziej do mnie pasuje. Czuję się jak w domu […] Uwielbiam się przeprowadzać - to mój drugi nałóg po paleniu – przyznała Szelągowska na swoim profilu na Instagramie.

Przeprowadzka nie była spowodowana jednak jedynie „nałogiem”, chyba że miłość zakwalifikujemy do grona „-holizmów”. Na decyzje Doroty Szelągowskiej wpływ miał ktoś jeszcze.

Dorota Szelągowska „przepełniona miłością”

Dorota Szelągowska otwarcie przyznała się na Instagramie, że znów jest szczęśliwie zakochana. Pod jej postem licznik polubień przebił już 11 tys. Fani nie szczędzili słów i emotikonek radości.

Nic w tym dziwnego, patrząc na to zdjęcie, widzimy nową miłość Doroty Szelągowskiej oraz jej szczęśliwe pupile. Emocje piszące się na twarzy projektantki wnętrz nie wymagają komentarza, no może jednego: „Miłość rośnie wokół nas”.

Jak mieszka Dorota Szelągowska?

Przejdźmy jednak do tego, jak mieszka Dorota Szelągowska. Zdecydowanie tak, jak powinna mieszkać projektantka wnętrz – stylowo, z pomysłem, a zarazem komfortowo.

Jak wspomnieliśmy, Dorota Szelągowska zaczyna doceniać praktyczność ponad rozmiar i przepych. W jej nowym mieszkaniu widzimy estetyczne wykończenie wnętrz bez specjalnie ekstrawaganckich dodatków.

Co tu dużo mówić, jej ostatnie nagranie na Instagramie pokazuje, że Dorota Szelągowska potrzebuje w życiu spokoju i wytchnienia i właśnie to oferuje jej mieszkanie – komfort i atmosferę przepełnioną miłością, a tego ostatniego nie zastąpią nawet marmury na podłodze i jedwab w sypialni.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z profilu „dotindotin” na Instagramie
 

ZOBACZ TAKŻE: